استان اصفهان یکی از صنعتی‌ترین استان‌های ایران است این استان شهرک‌های گوناگون و متنوعی را در خود جای داده که در این متن به قیمت و خرید مستقیم سنگ تراورتن در اصفهان میپردازیم. در استان اصفهان تعدادی شهرک فراوری سنگ وجود دارد که مهم‌ترین آن شهرک صنعتی محمودآباد است. تعداد زیادی از سنگبری‌های شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان در حال تولید و فراوری انواع سنگ‌های تراورتن هستند که شما عزیزان می‌توانید برای خرید سنگ تراورتن هم بصورت مستقیم هم بصورت سفارش اینترنتی اقدام به خرید از اصفهان کنید.

قیمت روز سنگ تراورتن در کارخانه اصفهان

سنگ‌های تراورتن از معادن زیادی از اقسا نقاط ایران به کارخانه‌های اصفهان می‌آیند. عوامل متعددی بر قیمت سنگ تراورتن تاثیر گذار است که از جمله این عوامل:

  • کرایه حمل تا اصفهان
  • کیفیت جنس سنگ
  • رنگ سنگ
  • یکدست بودن سنگ
  • قد و پای سنگ
  • متراژ مورد نیاز

خرید مستقیم سنگ تراورتن از سنگبری اصفهان

کارخانه‌های سنگبری اصفهان غالبا به تولید سنگ‌های تایل مناسب برای سنگ نما مشغول هستند و سایر کارخانه‌ها به تولید سنگ‌های اسلب و کفپوش مشغول‌اند شما عزیزان در هر نقطه‌ای از کشور که قرار داشته‌باشید می‌توانید به راحتی محصولات متنوع کارخانه‌ها را در سایت مجموعه‌ی آنلاین‌سنگ مشاهده کنید و در صورت تمایل به خرید آن اقدام کنید و ما امکان خرید حضوری و غیرحضوری را برای راحتی هرچه بیشترشما عزیزان فراهم کردیم.

 

خرید مستقیم از معدن سنگ اصفهان

سنگ‌های استخراج شده از معادن بدون فراوری قابل استفاده برای ساختمان‌ها نیستند و برای عرضه به بازارهای داخلی و خارجی باید به کارخانه‌های فراوری سنگ فرستاده شوند تا از آنها محصولاتی همچون سنگ اسلب، سنگ تایل در عرض‌‌هایی از 30 تا 60، مجسمه، براکت سنگی، آبنما و سایر محصولات دکوراتیو تولید ‌شود و شما کاربران می‌توانید تمامی این محصولات تولید شده از سنگ را بدون هیچ واسطه‌ای از کارخانه و یا دفاتر فروش خریداری کنید.

خرید مستقیم سنگ تراورتن از فروشگاه‌های سنگ اصفهان

در سال‌های اخیر با پیشرفت چشم‌گیر تکنولوژی در صنعت سنگ نیز تغیراتی انجام شد که شامل ایجاد فروشگاه‌های سنگ بود که آنها به روش‌های گوناگونی فعالیت میکنند و بیشتر بصورت غیرحضوری و اینترنتی محصولات خود را بفروش می‌رسانند که مجموعه‌ی آنلاین‌سنگ نیز به روش‌های اینترنتی از طریق سایت خود و همچنین فروش سنگ بصورت حضوری کرده است که شما عزیزان در هر صورت که مایل باشید می‌توانید سنگ ساختمانی خود را بدون واسطه‌ای تهیه کنید.