کمی صبر کنید...

تراورتن کاشان


سنگ تراورتن کاشان یکی از سنگ‌های رسوبی بوده که دارای زمینه‌ی رنگی کرم‌روشن شروع شده و به شکلاتی ختم می‌شود این سنگ تراورتن دارای گستردگی بالای رنگی بوده که باعث شده اکثر سلیقه‌ها را پوشش دهد و به سنگی محبوب در میان انبوه سازان تبدیل شود. تراورتن کاشان از تراکم بالایی برخوردار است و همچنین از چسبندگی خوبی به ملات برخوردار است و همین امر آن را به انتخابی هوشمندانه برای ساختمان‌های مرتفع تبدیل می‌کند این سنگ از سابپذیری خوبی برخوردار است و بعد از فراوری سنگ سطحی صیغلی وزیبا دارد که در تمام درجات آن قابل مشاهده است.

قیمت سنگ تراورتن کاشان

قیمت این سنگ ساختمانی به عواملی وابسته است که تحت تاثیر آنها قیمت سنگ نیز تغییر می‌کند ما در ادامه مطلب هر یک از این عوامل را به صورت جداگانه برسی می‌کنیم.

  • ناین سنگ درجات گوناگونی دارد که اعم از سوپر، ممتاز و درجه1 است و قیمت هریک به ترتیب گفته شده تغییر می‌کند.
  • زمینه‌ی رنگی سنگ هرچه روشن‌تر و یک ‌دست‌تر باشد ارزش آن بیشتر است.
  • میزان هاله و ناخالصی سنگ با قیمت آن رابطه عکس دارد.
  • هرچه سابپذیری سنگ بیشتر باشد ارزش سنگ بیشتر می‌شود.
  • ضخامت سنگ با ارزش سنگ رابطه مستقیم دارد و با افزایش آن قیمت سنگ نیز بیشتر می‌شود.
  •  دستگاه‌های بکار رفته در فرایند تولید هرچه جدیدتر باشد کیفیت سنگ فراوری شده بالاتر رفته و با ارزش‌تر می‌شود.
  • قیمت سنگ تراورتن کاشان با ابعاد سنگ تولید شده نیز رابطه مستقیم دارد.

معدن سنگ تراورتن کاشان

این سنگ همانطور که از اسمش مشخص است از معدنی واقع در استان اصفهان استخراج شده و به علت نزدیکی به شهرک‌ صنعتی محمود‌آباد غالبا در این شهرک فراوری و تولید می‌شود و فروش سنگ تراورتن کاشان در این بازار بیشتر به چشم می‌خورد.

سفارش و خرید سنگ تراورتن کاشان

جهت سفارش و خرید سنگ تراورتن کاشان از هر درجه‌ی آن شما کاربران می‌توانید به دو صورت خرید غیر حضوری از طریق سایت آنلاین‌سنگ اقدام کرده و محصول مورد نظر خود را از جهات مختلف برسی کرده و سفارش دهید و یا اینکه به دفتر ما واقع در شهرک صنعتی محمودآباد مراجعه کرده و سنگ مورد نظر را از نزدیک ببینید و با مشاورین مجموعه درباره‌ی آن مشورت بگیرید تا بتوانید انتخابی مناسب با شرایط منطقه‌ای خود تهیه کنید.

مشاوره خرید سنگ تراورتن کاشان: 09134565523

دسته‌بندی