کمی صبر کنید...

تراورتن حاجی آباد


سنگ تراورتن حاجی آباد در طیف رنگی روشن تا شکلاتی رنگ بندی می شود. سنگهای تراورتن حاجی آباد دارای تخلخل کمتری هستند. تخلخل کم تر این سنگ تراورتن باعث می شود تا مقاومت بیشتری نسبت به سایر نمونه‌ها به فشار از خود نشان دهند. تخلخل کم تر سنگ تراورتن حاجی آباد باعث این نیز می شود که سنگ ساب پذیری بهتری داشته باشد.

انواع سنگ تراورتن حاجی آباد

 • تراورتن حاجی آباد کرم روشن
 • تراورتن حاجی آباد شکلاتی
 • تراورتن حاجی آباد گل پنبه ای
 • تراورتن حاجی آباد عسلی
 • تراورتن حاجی آباد موج ریز شکلاتی
 • تراورتن حاجی آباد موج دار
 • تراورتن حاجی آباد ابر و بادی
 • تراورتن حاجی آباد بی موج

کاربرد سنگ های تراورتن حاجی آباد
برای داشتن تجربه ی خرید بهتر لازم است کاربردهای این سنگ آشنا شوید که این کاربردها را در ادامه شرح می دهیم:
- استفاده برای نمای اصلی و بیرونی ساختمان هم به صورت مدرن و هم به صورت کلاسیک
- استفاده برای نما و دیوارهای داخلی
- استفاده در سنگ فرش پارکینگ
- استفاده برای محوطه سازی
- ساخت مصنوعات دکوراتیو مانند مبلمان سنگی

ویژگی های سنگ تراورتن حاجی آباد
با آگاهی از ویژگی های این سنگ می توان اقدام به انتخاب نوع بهتری از سنگ تراورتن حاجی آباد شد در نتیجه باعث می شود اگر قصد خرید سنگ تراورتن حاجی آباد را دارید انتخاب درست به صرفه داشته باشید.
- سنگ تراورتن حاجی آباد استحکام خوبی دارد بنابراین در مقابل ساییدگی، رنگ پریدگی و شکستگی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد.
- سنگ تراورتن حاجی آباد قیمت مناسب تری نسبت به سایر انواع سنگ تراورتن دارد.
- وزن این نوع سنگ تراورتن کمتر از سایر سنگهای تراورتن است. این ویژگی کمک می‌کند که سازه در عین داشتن استحکام وزن کمتری نیز داشته باشد.
- رنگ های سنگ تراورتن حاجی آباد روشن و بسیار زیبا هستند بنابراین هم می‌توانند به تنهایی در دکوراسیون استفاده شوند و هم می توانند به راحتی مکمل سایر رنگ ها باشند.
- سنگ تراورتن حاجی آباد به دلیل دارا بودن رنگ روشن نمای شیک و لوکس به ساختمان آن و یا نمای داخلی خانه می دهد.

قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد

عوامل مختلفی ‌روی قیمت گذاری بر روی سنگ تراورتن حاجی آباد اثر می گذارند. در ادامه به برخی از مهمترین این عوامل اشاره می کنیم.
- رنگ روشن تر در سنگ تراورتن حاجی آباد نشان دهنده قیمت بالاترین سنگ است میزان درجه روشن بودن سنگ تراورتن حاجی آباد روی قیمت این سنگ اثر می گذارد.
- سنگ های تراورتن دارای امواج هاله هایی روی خود هستند هرچه امواج و هاله های موجود روی سنگ تراورتن حاجی آباد کمتر باشد و این امواج شکل منظم تری داشته باشند قیمت سنگ را افزایش خواهند داد.
- قطر و ضخامت سنگ یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ است. به هر میزان که قطر و ضخامت سنگ تراورتن حاجی آباد بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.
- ابعاد سنگ نیز بر روی قیمت آن اثر گذار است است هرچه سنگ در ابعاد بزرگ ترین سفارش داده شود و برش تمیزتری خورده باشد قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.
- کیفیت فرآوری سنگ تراورتن حاجی آباد نیز از دیگر عواملی است که بر روی قیمت این سنگ اثر می گذارد فرآوری اثرگذار بر روی قیمت سنگ شامل نوع برش، ساب، رزین و اپوکسی  است.

خرید سنگ تراورتن حاجی آباد

موارد زیر نکاتی هستند که هنگام خرید سنگ تراورتن حاجی آباد باید به آنها دقت کرد:

 • نوع سنگ تراورتن و نوع معدن آن
 • کیفیت سنگ تراورتن حاجی آباد
 • تنوع در مدل و رنگ سنگ
 • ابعاد (قطر، طول و عرض سنگ)
 • مقدار و میزان تخلخل
 • درجه کیفی سنگ تراورتن حاجی آباد
 • سورت بندی سنگ

همانطور که گفته شد سنگهای تراورتن حاجی آباد با رنگ روشن مشتریان بیشتری دارند و نمای لوکس تری به ساختمان یا دکور داخلی می دهند، بنابراین هنگام خرید سنگ تراورتن حاجی آباد دقت کنید که قیمت نوع روشن گران تر از قیمت سایر سورت های سنگ است.
هنگام خرید این سنگ به اندازه تخلخل سنگ دقت کنید و بدانید تخلخل کم تر نشان دهنده کیفیت بهتر از سنگ است. برای خرید سنگ تراورتن حاجی آباد ابعاد مورد نیاز خود را از قبل اندازه گیری کنید تا سرعت خرید بالا برود و راحت تر از قیمت ها آگاهی پیدا کنید.

سفارش اینترنتی سنگ تراورتن حاجی آباد

خرید سنگ تراورتن حاجی آباد به صورت اینترنتی یکی از انواع راه های خرید این سنگ است. می توان برای سفارش سنگ تراورتن مورد نظر خود به سایت های فروش سنگ مراجعه کرد. خرید سنگ از این روش مزایا و معایب خود را دارد. از مزایای آن می توان به این اشاره کرد که این نوع خرید به راحتی و از منزل انجام می شود و خریدار صرفه جویی قابل قبولی در زمان و هزینه رفت و آمد خود می کند، ولی باید آگاه بود که هنگام سفارش اینترنتی سنگ تراورتن حاجی آباد تنها می توان ویژگی های ظاهری این سنگ ها را مشاهده کرد و امکان بررسی سنگ از نزدیک وجود ندارد. به دلیل مسائل ذکر شده باید سفارش اینترنتی سنگ تراورتن حاجی آباد را از سایت های معتبر و دارای پشتیبانی قوی انجام داد.

دسته‌بندی