کمی صبر کنید...

تراورتن عباس آباد


سنگ تراورتن عباس آباد در دسته سنگ‌های رسوبی قرار می‌گیرد. سنگ تراورتن عباس آباد در طیف‌های رنگی متفاوتی از روشن تا تیره در بازار وجود دارد. هرچه سنگ‌ها روشن‌تر باشند به این معنی است که رسوبات سازنده سنگ‌ها دارای املاح کم‌تری بوده‌اند. رنگ‌های روشن‌تر مشتریان بیشتری داشته و به همین دلیل دارای قیمت بالاتری نیز هستند. در این متن به بررسی قیمت و خرید آسان سنگ عباس آباد می‌پردازیم. سنگ تراورتن عباس آباد یکی از روشن‌ترین انواع سنگ تراورتن است. این سنگ همچنین مقاومت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع سنگ‌های تراورتن دارد. در این مطلب به توضیحاتی درباره سنگ تراورتن عباس آباد می‌پردازیم.

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ نمای عباس آباد

سنگ‌های تراورتن به دلایل زیادی برای نما استفاده می‌شوند که از جمله این دلایل چسبندگی خوب به دیوار، وزن کم و مقاومت بسیار بالا است. سنگ عباس آباد یکی از سنگ‌هایی است که از نظر کیفیت و زیبایی در درجه بالایی نسبت به سنگ‌های دیگر دارد و همین تمایز باعث شد قیمت سنگ عباس آباد نسبت به تراورتن‌های دیگر بیشتر باشد که البته این قیمت زیاد باعث نشده که کمتر خریداری شود. تمام سورت‌های سنگ عباس آباد نقش و طرح‌های زیبایی و منحصربفردی دارد که هیچ مشابه دیگری ندارند و این نقش زیبا باعث این شده که هر روز طرفداران این سنگ بیشتر شود.سنگ نمای عباس آباد

انواع سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد یک سنگ سفید پرطرفدار است که برخی از سورت‌های آن کرم روشن است.در واقع یکی از معادن تراورتن است که بعد از فراوری به سورت‌های زیادی دسته‌بندی می‌شود و تفکیک می‌شود. سورت بندی سنگ عباس آباد به دسته های:

 • سفید یک‌دست(سوپر)
 • سفید با هاله‌های کرم(ممتاز)
 • کرم روشن
 • کرم بژ
 • موج دار
 • موج کبریتی
  که البته همه‌ی سورت‌ها باز درجه بندی دارند و تفکیک میشوند.
  کاربرد سنگ تراورتن عباس آباد
  - استفاده در نمای اصلی و بیرونی ساختمان
  - استفاده در دکوراسیون داخلی ساختمان
  - کاربرد قابل توجه درنمای فرعی و داخلی ساختمان
  - استفاده از این نوع سنگ درمحوطه سازی و کف سازی

ازآن جا که سنگ عباس‌آباد رنگ‌بندی روشنی دارد گرما را به خود جذب نمی‌کند و دارای سطح خنکی است به همین دلیل استفاده از این نوع سنگ در کف استخر و کف انواع محوطه‌ها کارایی زیادی دارد. سنگ عباس آباد سطح لیزی ندارد بنابراین انتخابی خوب برای کف استخر به حساب می‌آید.
هنگام استفاده از سنگ نمای عباس آباد می‌توان به جای ملات چینی از خشک چینی استفاده کرد، به علت نمای زیبا و رنگ‌بندی مناسب سنگ‌های تراورتن استفاده از آن‌ها نمایی لوکس به فضا می‌دهد. رنگ این سنگ مستحکم و دوام بسیار زیادی دارد و از بین نمی‌رود.
سنگ تراورتن عباس آباد دارای تخلخل زیادی است، همچنین رگه‌ها و موج‌هایی در روی سنگ وجود دارد و به همین دلیل نمی‌توان انتظار داشت که سطحی به شفافی آینه به ما بدهد.
به دلیل مشکلاتی که وجود تخلخل در سنگ برای کاربران به وجود می‌آورد سنگ‌های تراورتن یک مرحله فرآوری را طی می‌کند که در آن سوراخ‌ها با  مواد رزین پر می‌شوند. انجام این فرآیند هرچند تخلخل سنگ‌ها را پوشش می دهد ولی اگر از رزین یک‌دست با رنگ سنگ استفاده نشود سنگ‌ها را از یک‌دستی خارج می کند.

قیمت تراورتن عباس آباد

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد

موارد زیر اثر مستقیمی روی قیمت سنگ تراورتن عباس آباد می گذارند:

 • رنگ و طرح سنگ: هرچقدر رنگ روشن‌تر و یک‌دست‌تری داشته باشد قیمت سنگ عباس آباد بیشتر است.
 • ابعاد سنگ: هر چقدر سنگ‌ها بلندتر یا به اصطلاح عامیانه شمش باشند قیمت سنگ عباس آباد بیشتر است.
 • ضخامت سنگ: معمولا سنگ‌های نما را به اصطلاح 2 سانتی متری نام‌گذاری و می‌فروشند. ولی در واقع 1/8 میلیمتر بریده میشود که سایز استاندار و مستحکمی است. در برخی از کارخانه‌های فراوری سنگ به ضخامت 1/6 و 1/7 میلی‌متر بریده می‌شود که با قیمت کمتری باید فروخته شود.
 • نوع فرآوری سنگ: استفاده از مواد اولیه و رزین و تجهیزات استفاده شده برای فراوری سنگ تاثیر مستقیم روی قیمت تمام شده سنگ عباس آباد میگذارد.
 • متراژ سنگ: همان‌طور که اشاره کردیم سنگ عباس اباد سورت بندی زیادی دارد و کسانی که متراژ زیاد خریداری می‌کنند یا این‌که همه سورت‌ها را با هم خریداری می‌کنند قیمت کلی خیلی مقرون بصرفه‌تر می‌شود.

در سنگ تراورتن عباس آباد نیز مانند سایر سنگ‌های تراورتن طیف‌های روشن‌تر سنگ قیمت‌های بالاتری خواهند داشت. ضخامت سنگ نیز اثر مهمی بر قیمت سنگ عباس آباد می‌گذارد. سنگ‌های ضخیم قیمت بیشتری نیز دارند. به ویژه سنگ‌های تراورتن عباس آباد که قرار است در نمای خارجی ساختمان استفاده شوند، باید ضخامت بیشتری داشته باشند و به همین دلیل از قیمت بالا‌تری برخوردار هستند.

سفارش و خرید سنگ تراورتن عباس آباد

هنگام سفارش سنگ تراورتن عباس آباد باید به موارد مختلفی دقت کرد. مواردی که روی قیمت این سنگ اثر می گذارند همان مواردی هستند که تعیین کننده کیفیت این سنگ خواهند بود. برای خرید سنگ عباس آباد باید آشنایی خوبی با انواع سنگ تراورتن عباس آباد داشت و توانایی این را داشت که جنس مرغوب این سنگ را از نمونه‌های نا‌مرغوب تشخیص داد. باید اندازه‌گیری دقیقی از محیط  یا مکانی که سنگ عباس آباد را برای استفاده در آن سفارش می‌دهیم داشته باشیم. باید محل استفاده از سنگ را به فروشندگان بگوییم تا بتوانیم راهنمایی جامعی از آن ها هنگام سفارش سنگ تراورتن عباس آباد دریافت کنیم.

خرید اینترنتی سنگ تراورتن عباس آباد

انواع مختلف سنگ‌های ساختمانی مانند سنگ تراورتن عباس آباد را را می توان به صورت اینترنتی سفارش داد. برای این کار لازم است به سایت‌های معتبر اینترنتی مراجعه کرد. بدیهی است که هرچه محصولات ارائه شده در سایت‌ها تنوع بیشتری داشته باشند، قدرت انتخاب مشتری نیز بالاتر است و می‌تواند راحت‌تر قیمت و رنگ سنگ را مقایسه کند. همچنین می‌توانید پیش از سفارش قطعی از سایت با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید یا از پشتیبانی آنلاین سایت ما استفاده کنید تا بتوانید سوالات احتمالی خود را با فروشندگان مطرح کنید و اطمینان لازم را را نسبت به خرید سنگ عباس آباد کسب نمایید. امکان دارد عکس سنگ‌های داخل سایت بروز نباشد پس برای خرید سنگ عباس آباد لازم است قبل از سفارش حتما تماس حاصل شود و عکس سنگ‌های جدید تولید شده با کیفیت بالا ارسال شود.

دسته‌بندی