درباره ما

درباره آنلاین سنگ:

برای بهبود کیفیت در زندگیمان همواره در موقعیت انتخاب و خرید محصولی قرار می‌گیریم و طبیعتا هدف همه در خرید انتخاب بهترین کیفیت، ارزان‌ترین قیمت و مناسب‌ترین محصول بنا نیازمان هست.آنلاین سنگ متشکل از گروهی از بهترین و با تجربه‌ترین متخصصان در حیطه مشاوره، کارشناسی و خرید سنگ ساختمانی با هدف ایجاد بازار فروش امن و آسان و صرفه‌جویی در وقت و هزینه خرید شروع بکار کرد. 

ماموریت و هدف آنلاین سنگ:

امروزه در اکثر کالاها مرجعی برای قیمت‌گذاری وجود دارد. بطور مثال شما اگر بخواهید یک گوشی موبایل خریداری کنید حالا یا بصورت اینترنتی و آنلاین یا با مراجعه به بازار شهر و محل زندگی‌تان،با یک بررسی اجمالی متوجه می‌شوید که همه تقریبا رنج قیمتشان مشابه هست و نهایتا 50 یا 100 هزار تومان تفاوت قیمت بین فروشگاه‌های مختلف وجود دارد که این رقم برای یک گوشی رقم زیادی نیست و بخاطر هزینه‌های هر فروشگاه و حمل و نقل طبیعی هست. این مثال در مورد کالاهای دیگر مثل لوازم خانگی و فلزات و مصالح ساختمانی و... نیز صدق می‌کند.اگر بخواهیم بطور ساده این موضوع را ریشه یابی کنیم به این موضوع دست میابیم که اکثر کالاها یک مرجع قیمت‌گذاری دارند.ولی در حیطه سنگ ساختمانی و مصنوعات سنگی و حتی خدمات سنگ این مرجع وجود ندارد. شاید در ابتدای راه برای گفتن این موضوع زود باشد ولی هدف اصلی آنلاین سنگ ایجاد مرجع قیمت سنگ و یکپارچگی قیمت است.حال سوالی که پیش می‌آید این است که با توجه به هزینه‌های حمل و نقل و هزینه‌های تولید که دائما در حال نوسان می‌باشد آیا این امر امکان پذیر هست؟ که جواب ما مثبت است و برای این هدف با بررسی هزینه‌ها بصورت دوره‌ای توسط متخصصان، هر نوع سنگ قیمت‌گذاری شده و قیمت خروجی کارخانه یا کارگاه تولیدی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت محاسبه شده در سایت قرار داده میشود.

در این فروشگاه، امکان مقایسه، بررسی و نقد انواع سنگ برای شما فراهم شده و سعی ما همواره شفافیت و تصمیم‌گیری آگاهانه مخاطبان است و از نظرات سازنده شما استقبال می‌کنیم.