کمی صبر کنید...

مرمریت اداوی


سنگ مرمریت اداوی سنگی مناسب از نظر اقتصادی و از نظر زمینه‌ی رنگی است این سنگ از رنگ کرمی با میزانی رگه و هاله قرمز و سفید تشکیل شده که بسته به میزان رگ آن به درجات گوناگونی تقسیم می‌شوند و شامل سنگ سوپر، ممتاز و درجه1 است که ما در ادامه به برسی ارزش هریک از دسته‌ها می‌پردازیم. این سنگ از معدنی واقع در استان اصفهان استخراج می‌شود غالب معدن‌های خوروبیابانک سنگ مرمریت است که سنگ نام برده یکی از سنگ‌های همان منطقه محسوب می‌شود.
این سنگ مشابه به سنگ مرمریت صلصالی بوده و در برخی از درجات آن به سنگ‌های مرمریت آباده و مرمریت هرسین نیز می‌باشد اما در کل این سنگ از نظر استحکام و کیفیت‌جنس برتر از سایر سنگ‌های نام برده‌است.

مشخصات و ویژگی‌های سنگ مرمریت اداوی

سنگی محکم و با مقاومت فشاری خوب، سنگی با جذب‌ آب کم، سنگی با مقاومت سایشی بالا که انتخابی مناسب برای کفپوش ساختمان است، زمینه‌ی رنگی روشن با جلوه‌ی خاص، سنگی که از سابپذیری بالایی برخوردار است و با استفاده آن در داخل ساختمان و نورپردازی مناسب زیبایی دوچندان دارد، این سنگ متراکم بوده اما نسبت به مواد شیمیایی مقاومت کمی دارد و زود با آن واکنش داده و ظاهر خود را از دست می‌دهد حتی بکار بردن این سنگ در نمای خارجی ساختمان کاری اشتباه است زیرا در اثر تغییرات آب‌وهوایی همچون سایر مرمریت‌ها فرسوده و جلوه‌ی خود را از دست می‌دهد.

کاربردهای سنگ مرمریت اداوی

 • مورد استفاده در نمای داخلی ساختمان.
 • مناسب برای کفپوش ساختمان، رستوران و یا فروشگاه.
 • سنگ پله‌هایی زیبا که باعث ایجاد فضایی لاکچری می‌شود.
 • انتخابی هوشمندانه برای دیوارهای راهرو، سالن و اتاق‌‌ها.

قیمت سنگ مرمریت اداوی

قیمت مرمریت اداوی به عواملی وابسته است که برخی از آنها شامل:

 1. میزان استحکام و مقاومت‌فشاری سنگ.
 2. ضخامت سنگ تولید شده.
 3. میزان رگه و هاله موجود در سطح سنگ مرمریت اداوی.
 4. میزان رگه ترکزا در سنگ.
 5. ابعاد سنگ تولید شده.
 6. دستگاه‌های بکار رفته در فرایند تولید این سنگ.
 7. میزان سابپذیری این سنگ.
 8. زمینه‌ی رنگی سنگ نیز در قیمت گذاری آن موثر است.

سفارش و خرید سنگ مرمریت اداوی

فروش سنگ مرمریت اداوی در سایت مجموعه‌ی آنلاین‌سنگ به صورت غیرحضوری نیز صورت می‌گیرد که باعث راحتی شما کاربران گرامی شده‌است و شما می‌توانید تصاویر و مطالب مربوط به این سنگ را در سایت ما مشاهده کرده و اطلاعات خود را درباره آن کامل کنید و حتی می‌توانید با شماره‌های تماس موجود در سایت تماس بگیرید و درباره محصول مورد نظر خود مشورت بگیرید و بعد از اطمینان از انتخاب خود می‌توانید به صورت حضوری و غیر حضوری آن را سفارش دهید.

مشاوره خرید سنگ مرمرت اداوی: 09134565523

دسته‌بندی