کمی صبر کنید...

تراورتن رامشه


سنگ تراورتن رامشه چیست و چه کاربردهایی دارد؟
سنگ تراورتن رامشه ممتاز یکی از سنگ های تراورتن به رنگ روشن است که همانند دیگر سنگ های تراورتن، طبقه بندی و انواع خاص خودش را دارد. هنگامی که به این
سنگ ساختمانی نگاه می اندازید، ممکن است شباهتی به سنگ حاجی آباد ابروبادی در آن مشاهده کنید اما تفاوت دارند. مقدار خلل و فرج های سنگ تراورتن از سنگ حاجی آباد بیشتر است اما مقاومت آن از جهت مقاومت در برابر فشار کمتر است.
سنگ تراورتن رامشه قادر به این است که جایگزین مناسبی برای سنگ های گرانبها و قیمتی باشد. سنگ تراورتن رامشه ممتاز را می توان در دسته بندی سنگ های ارزان قیمت برای نما قرار داد. این نوع سنگ به دو صورت موج دار و بی موج  فرآوری می¬شود که نوع رایج آن در بازار بی موج است.

ردیف های زیاد از سنگ تراورتن رامشه که کنار هم چیده شدند

سنگ تراورتن رامشه چه ویژگی هایی دارد؟

سنگ تراورتن رامشه به واسطه طرح، رنگ و لعاب خاص خود بسیار کاربردی است و در میان سلیقه سازندگان بسیار پرطرفدار محسوب می شود. این سنگ برای استفاده در نمای ساختمان بسیار مناسب به نظر می آید زیرا طرح آن و همچنین تخلخل بالا و مناسبی که دارد از عوامل چنین چیزی است.
چنین عوامل و ویژگی هایی که ذکر کردیم، بر این ادعا صحه می گذارند. برخی از معماران برای اطمینان بیشتر سنگ‌های تراورتن را با اسکوپ در نما جای گذاری می‌کنند اما سنگ تراورتن رامشه ممتاز به دلیل تخلخل بالایی که دارد، جاذب مناسبی برای سیمان است و دیگر نیاز به اسکوپ شدن ندارد. طرح شبیه به ابروبادی موجود بر روی این سنگ باعث شده است تا زیبایی منحصر به فردی را به آن هدیه کند.

قیمت سنگ تراورتن رامشه

سنگ تراورتن رامشه به توجه به سورت بندی و دسته بندی هایی که دارد دارای قیمت های متنوعی است. قاعدتا هرقدر که سنگ دارای کیفیت بالاتری باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. لازم به ذکر است که عواملی چون؛ درجه سنگ، ضخامت ، ابعاد سنگ و کیفیت فرآوری سنگ نیز در تعیین قیمت آن موثر است.
هرچقدر که ساب سنگ بیشتر باشد راحت تر به فروش می رسد. همچنین برش مناسب و دقیق آن سنگ نیز باعث می شود در اجرا راحت تر به کار رود. قیمت فروش تراورتن رامشه نسبت به سایر سنگ‌های تراورتن مناسب است. قیمت هر متر از سنگ تراورتن رامشه از میانگین 180 تومان آغاز می شود و تا 350 هزار تومان نیز می رود.

کاربردهای سنگ تراورتن رامشه

کاربرد اصلی سنگ رامشه در نماهای بیرونی و داخلی ساختمان می‌باشد. از دیگر کاربردهای سنگ تراورتن رامشه نیز می توان به استفاده در ستون سنگی، صراحی، سرستون سنگی، تهیه جدول سنگی و درپوش اشاره کرد.
سنگ تراورتن رامشه را شناختیم
همانطور که بیان شد؛ سنگ تراورتن رامشه دارای مقاومت بال بوده و از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه است.، ساب پذیری و عدم رنگ رفتگی نیز از ویژگی¬های مثبت این سنگ است. بافت سنگ تراوتن رامشه به گونه¬ای ساخته شده است که از لیزخوردن جلوگیری می¬کند و م¬تواند نقش عایق حرارتی و صوتی را ایفا کند.

مشاوره خرید سنگ تراورتن رامشه: 09134565523

دسته‌بندی