کمی صبر کنید...

سنگ آنتیک


سنگ های آنتیک این روزها بسیار محبوب است و هم در نماهای داخلی و هم نمای خارجی ساختمان‌ها استفاده می شوند. اگر شما هم برای معماری ساختمان خود به انتخاب سنگهای آنتیک رسیده‌اید اما هنوز نسبت به آن اطلاعات زیادی ندارید پیشنهاد می‌کنیم ادامه این نوشته را بخوانید ما به شما کمک می‌کنیم.
سنگ ریشه‌ی طولانی در زندگی بشر دارد و هنوز هم در دکوراسیون خانه‌ها گزینه‌ی محبوبی است. این روزها بیشتر افراد در انتخاب خانه خود و معماری آن به زیبایی آن اهمیت زیادی می‌دهند. سنگ هم خود به‌تنهایی به دلایل زیادی انتخاب اول در معماری خانه و ساختمان‌ها بوده و هنوز هم هست. زیبایی و تنوع در سنگ‌های موجود در طبیعت دست انسان را برای خلاقیت باز می‌کند. سنگهای آنتیک از چسباندن مجموعه‌ای از تکه‌های سنگ به دست می‌آید و در رنگ‌بندی‌های مختلف و طرح‌های متنوع ارائه می‌شود. بسته به نیاز و بودجه‌ی خود می‌توانید از مدلهای طبیعی یا مصنوعی استفاده کنید.
قیمت مناسب، تنوع بالا، مقاومت در برابر حرارت و گرما، عمر مفید از چند مورد از مزایای سنگ‌های آنتیک است که سالیان سال آن را در صدر انتخاب‌ها قرار داده و محبوبیت خود را حفظ کرده است. جذابیت این سنگ‌ها به این است که هم در فضای داخلی هم در نمای خارجی، قسمت‌های مختلف و با هر ویژگی خاص را دکوراتیو می‌کند.
سنگ‌های آنتیک معمولاً در موارد زیر مورداستفاده قرار می‌گیرد:

  • تابلو سنگ
  • نمای پشت تلویزیون
  • نمای شومینه و دیوار پشت بخاری
  • نمای میان کابینت‌ها
  • دیوار پشت تلویزیون

سنگ‌های آنتیک هم‌نشان دهنده‌ی اصالت خانه‌ی شما هستند و هم به‌عنوان یک عنصر منحصربه‌فرد می‌توانید برای استفاده در ترکیب دکوراسیون ساختمان خود از آن استفاده کنید و به این طریق خلاقیت به خرج بدهید. سنگ‌های آنتیک از نظر جنس، ترکیب، رنگ و مدل متنوع‌اند و روی انتخاب نهایی شما مؤثر هستند.

قیمت انواع سنگ آنتیک

سنگ آنتیک به دلیل محبوبیت و تقاضای زیاد بازار، طرح‌های متنوعی دارد و این طرح‌ها هم در قیمت های متنوع ارائه می‌شوند. بادبر، پازل منظم، پازل لبه صاف، پازل الوان، پازل نامنظم، قیچی یا گیوتین، پازل چرمی، طرح‌های آجری، سه‌بعدی و بسیاری مدل‌های دیگر در بازار ارائه می‌شوند که می‌توانید یک طرح متناسب با دکور خانه و نیاز خود آن را انتخاب کنید. این سنگ‌ها به سبب جنس و کیفیتی که در ساخت آنها مورداستفاده قرار می‌گیرد ویژگی‌های متفاوتی دارند و در سبک‌های سنتی، مدرن و کلاسیک قابل‌اجرا هستند. قیمت این مدل‌ها به نسبت کیفیت و طراحی آن فرق می کند.
اگر به دنبال سنگ آنتیک ارزان‌قیمت می‌گردید می‌توانید از سنگ آنتیک گیوتین استفاده کنید. سنگ آنتیک روتوری قیمت بالاتری نسبت به سنگ گیوتین دارد و سنگ بادبر که بیشتر برای نمای خارجی ساختمان استفاده می‌شود قیمتی مابین این دو سنگ دارد. البته قیمت سنگ آنتیک به عوامل زیادی مثل جنس سنگ، اندازه و ضخامت سنگ بستگی دارد. برای مثال سنگ گیوتین مرمر در مقایسه با سنگ گیوتین تراورتن قیمت متفاوتی دارد. این نوع تفاوت قیمت معمولاً به‌خاطر جنس و کیفیت سنگ، معدنی که سنگ از آن استخراج می‌شود و هزینه باربری سنگ تا مقصد کارخانه می‌باشد وگرنه هزینه تولید سنگ‌ها اکثراً یکی است.

قیمت سنگ انتیک متری چقدر است؟

هزینه‌ی سنگ‌های آنتیک متری محسوب می‌شود و علاوه بر اندازه، نسبت به کیفیت، جنس، طبیعی یا مصنوعی بودن و طراحی سنگ قیمت آن فرق می‌کند و به‌اندازه ریزنقش بودن طراحی آن قیمت سنگ بالاتر می‌رود. یکی دیگر از مواردی که روی قیمت سنگ‌های آنتیک تأثیر می‌گذارد سفارش دادن یا آماده خریدن این سنگ‌ها است.

فروش سنگ آنتیک ارزان

به دلیل تنوع بالای این محصول و محبوبیت آن، تولید کننده‌های زیاد با رنج قیمت‌های متنوعی هم‌اکنون مشغول تولید این سنگ‌ها هستند. هرچند که دوام، طراحی یا جنسی که در تولید سنگ استفاده شده بر قیمت نهایی سنگ تأثیر می‌گذارد، پیداکردن ویژگی‌های خوب در سنگ که قیمت مناسبی هم داشته باشد زیاد سخت نیست.
کافی است که در میان تولید کننده‌های این سنگ‌ها خوب بگردید تا به گزینه‌هایی برسید که هم سبک و طراحی موردعلاقه شما را داشته باشند و هم‌قیمت آنها برای بودجه‌ی شما مناسب باشد. سنگ‎های آنتیک تأثیر بسیار زیادی در دکوراتیو کردن خانه‌ی شما دارند پس به‌راحتی این فرصت را از دست ندهید و با صرف یک مقدار هزینه ارزش خانه‌ی خود را چند پله بالا ببرید.

خرید سنگ آنتیک

اگر قرار باشد سنگ آنتیک بخریم چه سنگی برای ما مناسب است؟ خرید سنگ آنتیک هم می‌تواند زیبایی ساختمان را دوچندان کند و هم شما را خیلی درگیر جزئیات فنی نکند. اطلاعاتی که برای خرید سنگ آنتیک احتیاج داریم ابتدا قیمت است که باید مناسب با بودجه ما باشد، دوم جنس سنگ و نوع سنگ آنتیک است و سوم اینکه از کجا سنگ آنتیک بخریم.
بهترین فروشگاه برای خرید سنگ آنتیک فروشگاه اینترنتی آنلاین سنگ است که انواع سنگ آنتیک را با قیمت روز برای فروش آنلاین عرضه می‌کند و این امکان را به شما می‌دهد تا سنگ آنتیک‌های مختلف را از نظر کیفیت و قیمت، باهم مقایسه کنید.

هر بسته سنگ آنتیک چند متر است؟

سنگ‌های آنتیک گیوتین در ابعاد 5 در 30 سانتی متر تولید میشوند و در هر بسته سنگ گیوتین 33 قطعه سنگ قرار می‌گیرد که جمعا می‌شود 49/5 سانتی متر مربع.

در سنگ‌های آنتیک روتوری و پروفیل معمولا 5 قطعه 30 در 30 وجود دارد که جمعا می‌شود 45 سانتی متر مربع.

سنگ‌های بادبر هم برای موارد صادراتی فقط پالت بندی میشوند که معمولا از 28 متر تا 32 متر مربع است.