کمی صبر کنید...

سنگ مرمر


سنگ مرمر اونیکس ساختمانی چیست؟
سنگ مرمر جزو
گرانترین سنگ‌های ساختمانی در جهان محسوب می‌شود این سنگ را در دنیا با نام اونیکس نیز می‌شناسند که به معنای براق و درخشنده است غالب معادن این سنگ در کشورمان ایران قرار دارد و بیشتر رنگ‌های آن نیز از کشورهای ایران و ایتالیا استخراج می‌شوند. این سنگ انتخابی هوشمندانه برای فضاسازی داخل هر سازه‌ای اعم از منزل، رستوران و یا هتل محسوب می‌شود اما گران بودن آن باعث شده که غالب افراد جامعه آن را در سازه‌ی خود بکار نبرند.

انواع سنگ مرمر

باید بدانید سنگی که در این مطلب به بررسی آن می‌پردازیم از تنوع بالای رنگی برخوردار است که انواع و دسته‌بندی آن نیز بر همین اساس است که شامل دسته‌های سنگ مرمرسفید، سنگ اونیکس قرمز، سنگ مرمر سبز و بسیاری دیگر می‌باشد.

کاربردهای سنگ مرمر چیست؟

سنگ مرمر (اونیکس) سنگی پر کاربرد بوده و مصارف گوناگونی داردمثل:

  • انتخابی مناسب برای دیوارهای داخلی.
  • مناسب برای کفپوش داخل ساختمان.
  • سنگی قابل استفاده برای تولید محصولات دکوراتیو.
  • قابل استفاده برای پله و زیرپله.
  • مناسب تولید مجسمه‌ها.

ویژگی‌های سنگ مرمر

این سنگ دارای زمینه‌ی رنگی گسترده‌ای بوده و به رنگ‌های سفید، قرمز، آبی، سبز، دودی وصورتی قابل یافت هستند این سنگ بسیار متراکم بوده و تخلخل پایینی دارد همچنین جذب آب آن نیز کم است و سنگی مستحکم و عایق حرارتی نیز می‌باشد اما این سنگ نقاط ضعفی نیز دارد مثل حساسیت در برابر تابش آفتاب و یا مواد شوینده و اسیدی که ظاهر سنگ را خراب کرده و باعث می‌شوند سنگ جلوه و زیبایی خود را از دست دهد.

قیمت روز سنگ مرمر

امروزه با تغییرات سریع قیمت‌ها و نوسانات بازار مخصوصا در بازار سنگ نمی‌توان قیمت قطعی برای محصولات تعیین کرد اما شما کاربران می‌توانید برای بدست آوردن قیمت دقیق سنگ مرمر و محصولات آن با شماره‌های موجود در سایت ما تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

مشاوره خرید سنگ مرمر: 09134565523

قیمت سنگ مرمر ساختمانی

سنگ مرمر علاوه بر این که سنگ ساختمانی است نام یکی از جواهرات نیز می‌باشد اما ما در این مجموعه به فروش سنگ مرمر ساختمانی مشغول هستیم و در این مطلب به برسی قیمت‌گذاری بر این سنگ می‌پردازیم. عوامل زیر در قیمت سنگ مرمر تاثیر گذارند:

  1. هرچه زمینه‌ی رنگی سنگ مرمر روشن‌تر باشد ارزش آن نیز بیشتر است.
  2. ابعاد سنگ مرمر با ارزش آن رابطه‌ی مستقیم دارد.
  3. نوع برش سنگ مرمر نیز در قیمت‌گذاری موثر است.
  4. هرچه دستگاه‌های بکار رفته در فرایند فراوری بروزتر باشند ارزش سنگ مرمر نیز بالاتر است.
  5. با افزایش ضخامت سنگ قیمت سنگ نیز بیشتر می‌شود.

خرید و فروش سنگ اونیکس

خرید و فروش انواع مرمر ساختمانی در استان اصفهان انجام می‌شود به نوعی که شما کاربران می‌توانید هر یک از انواع آن را که مورد پسندتان واقع شد را بصورت اینترنتی و یا حضوری خریداری کنید لازم بذکر است بدانید که همه‌ی سنگ‌های اونیکس خارجی در کشورمان فراوری نمی‌شوند.

سفارش و خرید سنگ مرمر

شما کاربران عزیز می‌توانید برای خرید هریک از محصولات سنگ مرمر به سایت مجموعه‌ی آنلاین‌سنگ وارد شوید و محصول مناسب با شرایط خود را برسی کرده و سفارش دهید و اگر تمایل به خرید حضوری این محصولات داشته‌باشید می‌توانید به آدرس مجموعه‌ی ما واقع در شهرک صنعتی محمود‌آباد اصفهان مراجعه کرده و سنگ‌ها را از نزدیک ببینید و هر یک که مورد پسند شما واقع شد را سفارش داده و خریداری کنید.

دسته‌بندی