کمی صبر کنید...

سنگ براکت


براکت سنگی کاربرد زیادی در نماها دارد و بالای ستون زیر پنجره و زیر کنسول استفاده می شود. استفاده درست و بجای براکت در نما چشم نواز فوق العاده ای دارد. سنگ‌ها در هر ابعادی که باشند مورد فراوری قرار می‌گیرند و از زمانی که طراحی‌های مختلفی در نماکاری وارد شد از این سنگ نیز برای مکمل در سنگ نما شروع به استفاده شد و در حدود دهه‌ی اخیر در ساختمان سازی بکار می‌رود حتی کوچک‌ترین سنگ‌هایی که تولید می‌شوند مثلا در ابعاد 10 در 20 یا حتی کوچک‌تر برای تولید براکت سنگی استفاده می‌شود. قطعا این سوال ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده است که براکت سنگی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ به سنگ‌هایی که دارای ابعاد کوچکی هستند و از ضخامت بیشتری نسبت به سنگ‌های تایل و اسلب برخورداراند و توسط دستگاه‌های  cnc مورد فراوری قرار می‌گیرند براکت سنگی می‌گویند که این فرایند نیز جزو خدمات سنگی است و تولید براکت سنگی در اصفهان نیز صورت می‌گیرد.

براکت سنگی چیست؟

سنگ‌هایی که اغلب از جنس سنگ‌چینی یا سنگ‌تراورتن هستند و دارای ابعاد کوچک و ضخامت بیشتری هستند و طی فرایندی با دستگاه cnc بر روی سطح آنها اشکالی مانند بوته و گل، شکل حیوانات و یا هر طرح‌های دیگری که توسط متصدی دستگاه طراحی شده‌باشد بر سطح سنگ قابل اجرا می‌باشد.

کاربردهای سنگ براکت

سنگ‌های براکت بسیار پرکاربرد هستند ولی بدین معنی نیست که از سنگ‌های پرمصرف محسوب ‌شوند باید بدانید از این براکت‌های سنگی برای فضا سازی داخل و خارج ساختمان، ویلا و یا هر سازه‌ی دیگر استفاده می‌شود.

  • مناسب برای استفاده در سنگ نمای رومی و برخی از نماهای دیگر.
  • قابل استفاده برای قاب دور درب و پنجره‌ها.
  • مناسب برای فضاسازی ساختمان و یا هر سازه‌ی دیگر.

انواع براکت سنگی

دسته‌بندی و تقسیم براکت‌ها بر دو اساس انجام می‌شود که شامل:
براساس جنس سنگ‌ها: براکت‌ها از سنگ‌های تراورتن، مرمریت، تراونیکس و مرمر قابل تولید است اما بیشتر از سنگ‌های تراورتن‌کرم و یا تراروتن‌شکلاتی تولید می‌شوند.
براساس طرح‌های ایجاد شده بر سطح آنها که بسیار گسترده‌ بوده و بسته به سلیقه‌ی طراح و بازار مصرف آن تولید شده‌است.

قیمت براکت سنگی

قیمت این محصول سنگی به عواملی وابسته است که شامل موارد زیر است.

  1. جنس سنگ مورد استفاده در تولید براکت.
  2. میزان تخلخل سنگ مورد استفاده.
  3. زمینه‌ی رنگی و میزان هاله در آن.
  4. میزان جذب آب و لکه‌پذیری سنگ مصرف شده در ساخت براکت‌سنگی.
  5. طرح ایجاد شده در آن نیز بر قیمت موثر است.

سفارش و خرید براکت‌سنگی

سفارش و خرید براکت سنگی به روش اینترنتی نیز در سایت ما انجام می‌شود که تماما این امکان برای آسودگی شما کاربران ایجاد شده است و اگر شما خواستید تا براکت‌سنگی را به صورت حضوری نیز خریداری کنید با می‌توانید به دفتر مجموعه‌ی آنلاین‌سنگ مراجعه کنید و با کسب اطلاعات کامل در مورد محصول آن را سفارش دهید.

مشاوره خرید براکت سنگی: 09134565523

دسته‌بندی