بلاگ


خرید سنگ تراورتن از اصفهان

خرید سنگ تراورتن از اصفهان

اصفهان به عنوان معدن و قطب تولید تراورتن  نه تنها در ایران و خاورمیانه شهرت دارد. علاوه بر وجود معادن بیشمار، ظرفیت بالای تولید و استخراج نیز یکی از دلایل شهرت سنگ  اصفهان در منطقه است. اما قبل از خرید سنگ تراورتن از اصفهان، چه چیزی را باید در  نظر بگیرید؟

تفاوت سنگ تراورتن و گرانیت

تفاوت سنگ تراورتن و گرانیت

شناخت تفاوت سنگ تراورتن و گرانیت در انتخاب مناسب‌ترین مصالح ساختمانی به خصوص برای اجرای نماهای بیرونی نقش اساسی دارد. تفاوت‌هایی در ویژگی‌های ظاهری و قابلیت‌های گرانیت و تراورتن دیده می‌شود، که در کاربرد نهایی نقش دارد.

تفاوت های سنگ عباس‌آباد و حاجی‌آباد

تفاوت های سنگ عباس‌آباد و حاجی‌آباد

تفاوت سنگ عباس‌آباد و حاجی‌آباد فقط به ویژگی‌های ظاهری محدود نمی‌شود. هر کدام از این سنگ‌ها درجات متفاوتی از استحکام، مقاومت و کارایی را دارا هستند. به علاوه، از نظر قیمت نیز این دو محصول با نرخ متفاوتی در بازار عرضه می‌شود.

روش های تشخیص سنگ عباس‌آباد

روش های تشخیص سنگ عباس‌آباد

راه‌هایی برای تشخیص سنگ عباس‌آباد وجود دارد، در واقع از نظر فنی محصولات عباس‌آباد دارای ویژگی‌هایی هستند که باید بدانیم چگونه آنها را تشخیص بدهیم برای یادگیری تشخیص سنگ عباس آباد این مطلب را مطالعه کنید

صادرات سنگ به چین

صادرات سنگ به چین

صادرات سنگ ساختمانی به چین به همراه شرایط و موارد صادرات سنگ به چین را در این مطلب توضیح داده ایم برای آشنایی با صادرات سنگ ساختمانی به چین با ما همراه باشید

آیا سنگ تراورتن رسوبی است؟

آیا سنگ تراورتن رسوبی است؟

خیلی از صنعتگران با سوال آیا تراورتن رسوبی است یا نه مواجه می‌شوند. اما دانستن این موضوع چه اهمیتی دارد؟ آیا رسوبی بودن یا نبودن سنگ تراورتن بر روی کیفیت یا کارایی آن تاثیر می‌گذارد؟ یا اصلا سنگ تراورتن چگونه تشکیل می‌شود؟

انواع سنگ نمای ساختمان و ویژگی آنها

انواع سنگ نمای ساختمان و ویژگی آنها

سنگ‌های نما در رنگ‌ها، جنس‌ها و طرح‌های مختلفی عرضه می‌شوند. در انتخاب این سنگ نماها، برخی خصوصیات و مولفه‌ها مطرح می‌شوند که می‌توانند روی زیبایی بنا تاثیر متفاوتی داشته باشند. با توجه به همین مسئله، در ادامه این بحث به ارائه توضیحاتی در رابطه با انواع سنگ نما و خصوصیات آن پرداخته شده است.

صادرات سنگ ساختمانی به عمان

صادرات سنگ ساختمانی به عمان

ایران دارای منابع غنی سنگ است؛ بنابراین اگر بتواند از این منابع به خوبی استفاده کند و سنگ‌های مطلوبی را در انواع مختلف تولید کند، در نهایت صادرات سنگ به عمان با حمایت بی‌نظیر این کشور مواجه خواهد شد.

درباره‌ی نویسنده
ما در آنلاین سنگ تلاش کرده ایم سوالات پر تکرار کاربران صنعت سنگ را پیدا کنیم و با تحقیق و استفاده از تجربه افراد قدیمی این صنعت پاسخی جامع برای مخاطبین جمع آوری کنیم. با دیدگاه ها و نظرات تون به ما در این امر کمک کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
برچسب‌ها