کمی صبر کنید...

سنگ ستون


با رشد شهرها و پیشرفت و تغییراتی که در سلیقه‌ی مردم کشور ایجاد شد اغلب مردم به نمای رومی ساختمان علاقه نشان دادند و شروع به استفاده از سنگ‌ نمای رومی کردند که درپی آن کارخانه‌جات و کارگاه‎‌های فراوری سنگ شروع به تولید ستون، سرستون و پایه‌ی ستون سنگی کردند و امروزه با توجه به درخواست‌های بیشمار برای ایجاد نمای رومی در ساختمان و سایر سازه‌ها همچون رستوران‌ها، هتل‌ها و پاساژها مصرف سرستون برای نما نیز افزایش یافت همانطور که میدانید در ساخت نمای رومی به جز سنگ سابیده (صیغلی) برای اصل نما، از سنگ سرستون‌سنگی، مجسمه و براکت‌سنگی نیز استفاده می‌شود. غالبا سنگ سرستون‌ رومی با جنس سنگ منتخب استفاده شده در نما یکسان بوده و یا همرنگ آن می‌باشد لازم به ذکر است بدانید که همه‌ی محصولات‌سنگی از جنس سنگ تراورتن هستند.
غالب سنگ‌هایی که در ساخت سنگ ستون نما رومی استفاده می‌شوند تراورتن بوده و اغلب دارای زمینه‌ی رنگی کرم و یا شکلاتی هستند و از رنگ‌هایی همچون زرد و قرمز و امثال آن استفاده‌ای نمی‌شود.

ستون و سرستون سنگی کار شده

قیمت سنگ سرستون

در هنگام خرید سنگ سرستون سایر قسمت‌های بکار رفته که باید با آن متناسب باشند نیز همزمان خریداری می‌شوند مثل خود ستون سنگی نمارومی و پایه ستون که باید تماما متناسب با طرح سرستون باشد. قیمت این محصولات به جنس سنگ مورد نظر و طرح ایجاد شده بر سطح آن وابسته است و تحت تاثیر آن و مواردی که در ادامه برایتان شرح می‌دهیم قیمت‌گذاری می‌شود.

  • هرچه سنگ مورد استفاده برای ساخت سنگ‌ستون منزل و پایه‌ستون سنگ‌نما متراکم‌تر باشند ارزش آن نیز بالاتر است.
  • زمینه‌ی رنگی سنگ مور استفاده با قیمت سنگ سرستون رابطه‌ی مستقیمی دارد.
  • هرچه طرح ایجاد شده بر سرستون سنگ‌نما پیچیده‌تر باشد ارزش بیشتری نیز دارد.
  • ضخامت سنگ مورد استفاده در ساخت سنگ ستون نمای‌ساختمان بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است.

فروش سنگ سرستون

فروش سنگ سرستون سنگی در استان اصفهان بسیار انجام می‌شود زیرا تعداد زیادی کارگاه تولیدی انواع ستون سنگ‌نما در این استان قرار دارد و طراحی‌های این محصولات بدست جوانان این استان انجام می‎‌شود و همانطور که می‌دانید شهرک‌های واقع در این شهر بسیار گسترده‌ بوده و تعداد زیادی واحد تولیدی را در خود جا داده که تعدتد قابل توجهی از آنها به ساخت ‌ستون‌ سنگی‌ نما مشغول‌اند.

خرید سنگ سرستون‌نما

جهت خرید سنگ‌های ستون، سرستون و پایه‌ستون سنگی می‌توانید به سایت مجموعه‌ی آنلاین‌سنگ که یکی از بهترین فروشگاه‌های سنگ ایران محسوب می‌شود از جهات مختلفی مثل تنوع بالای سنگ و طرح شما عزیزان با توجه به مواردی که گفته شد تنها کافیست به سایت وارد شده و طرح‌های سنگ سرستون پیش‌ساخته را مشاهده کرده و هریک که مورد پسندتان واقع شد را سفارش دهید تا ما در ادامه سایر مراحل بارگیری و ارسال بار را بر ایتان انجام دهیم تا محصولی سالم و با کیفیت به دستان شما برسد.

مشاوره رایگان خرید سنگ ستون و سرتون: 09134565523

دسته‌بندی