کمی صبر کنید...

تراورتن سیلور


سنگ تراورتن سیلور سنگی با زمینه‌ی رنگی بسیار زیبا و خاص است که به صورت موج‌دار وبی‌موج توسط دستگاه‌های اسلب‌بر و تایل‌بر فراوری می‌شود از این سنگ ساختمانی برای نما و دیوارهای داخلی ساختمان استفاده می‌شود. بکاربردن این سنگ با چنین زمینه‌ی رنگی در کنار کفپوش‌ تیره فضایی خیلی زیبا و چشم‌نواز و لاکچری ایجاد می‌کند که هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌سازد. سنگ تراورتن سیلور دارای ویژگی‌هایی است که آن را در میان انبوه‌سازان به سنگی مناسب تبدیل ساخته است شاید این سوال برای شما پیش آید که بگویید مگر این سنگ چه ویژگی‌هایی دارد؟ در ادامه این مطلب برخی از خصوصیات برجسته‌ آن را نام می‌بریم این سنگ علاوه بر این که به صورت صیغلی فراوری می‌شود به روش چرمی نیز تولید می‌شود، سنگ سیلور دارای تخلخل بوده و از چسبندگی بالایی به ملات است، مقاومت این سنگ در دسته سنگ تراورتن بالا بوده و از سنگ‌های محکم به حساب می‌آید همچنین در برابر تابش آفتاب نیز مقاوم بوده و به راحتی و سریع تحت تاثیر آن تغییر رنگ نمی‌دهد.

انواع سنگ تراورتن سیلور

سنگ سیلور تراورتن دارای معادن زیادی در ایران است و ما برخی از آن معادن را برای شما نام می‌بریم: سنگ سیلور کاشان، سنگ سیلور یزد، سنگ سیلور تکاب، سنگ سیلور آذرشهر، سنگ سیلور دلیجان و سنگ سیلور محلات در یک نگاه کلی همه‌ی آنها دارای رنگی شبیه یکدیگراند ولی اگر با دقت به آن نگاه کنید می‌بینید که هر یک دارای رنگ خاصی اند و با هم متفاوت‌اند مثلا سنگ سیلورتکاب دارای رنگ خرمایی است ولی سنگ سیلور آذرشهر دارای رگه‌های دودی روشن و طلایی در خود است.

سنگ زیبای تراورتن سیلور

قیمت گذاری بر سنگ تراورتن سیلور

قیمت گذاری بر سنگ‌ها ریزه کاری هایی دارد که همه‌ی آنها توسط متخصصین این کار مد نظر گرفته شده و برسی می‌شود و طبق آن بر سنگ‌ها قیمت می‌گذارند در این قسمت برخی از این ویژگی‌ها را نام می‌بریم.

  • معدن سنگ موثرترین عامل بر قیمت سنگ است.
  • میزان جذب آب سنگ و میزان تخلخل سنگ که با یکدیگر رابطه مستقیم دارد و قیمت رابطه عکس و زمینه‌ی رنگی سنگ بر قیمت موثر است و با تیره‌تر شدن باعث کاهش قیمت می‌شود.
  • ابعاد سنگ نیز بر نرخ سنگ موثر است و با بزرگ‌تر شدن آن ارزش سنگ بیشتر می‌شود.
  • با افزایش عرض سنگ قیمت سنگ نیز بیشتر می‌شود.
  • نوع دستگاه‌هایی که در فراوری سنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز عاملی دیگر و موثر بر قیمت است.
  • ساب‌پذیری سنگ نشان از کیفیت سنگ است و با قیمت رابطه مستقیم دارد.

سنگ تراورتن سیلور ساب زده

سفارش و خرید سنگ سیلور

جهت سفارش و خرید اینترنتی این سنگ زیبا و لاکچری شما می‌توانید حضوری یا با مراجعه به سایت آنلاین سنگ ویژگی‌های آنرا با دقت تمام برسی کرده و اگر متناسب با شرایط محیطی و مکانی شما باشد آنرا انتخاب کنید و حتی می‌توانید در تمام مراحل بارگیری و ارسال بار حضور داشته‌باشد و اگر در اثر وقوع هر مشکلی نتوانستید که برای مراحل حضور داشته باشید باز‌هم جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا ما از طرف شما تمامی این مراحل را دقت تمام انجام داده و محصول مورد نظرتان را برای شما ارسال می‌کنیم.

مشاوره خرید سنگ تراورتن سیلور: 09134565523

دسته‌بندی