کمی صبر کنید...

سنگ شیاری - کات بروکن


امروزه خلاقیت و ایجاد تنوع در صنعت ساختمان‌سازی باعث ایجاد جلوه‌هایی بینظیر در این صنعت شده است. اخیر برخی از سنگ‌ها را به روشی نوین فراوری می‌کنند که به آن سنگ کات‌بروکن یا سنگ شیاردار می‌گویند این سنگ‌ها به صورت ساب‌نخورده مورد فراوری قرار می‌گیرند این سنگ‌ها توسط دسگاهی شیار می‌خورند که عمق شیار و تعداد و فاصله خطوط توسط متصدی دستگاه تعیین می‌گردد و حداکثر عمق شیارها 1/3 ضخامت سنگ است.
بعد از کامل شدن شیارزدن سنگ، سنگ‌ها توسط کارگری ماهر به وسیله چکش مخصوصی مورد تغیر قرار می گیرد و قسمت‌هایی از آن چکش خورده و اشکال نامنظمی به خود می‌گیرند لازم به ذکر است که شیارهای سنگ تماما هم جهت با طول سنگ بوده و ضربات وارده چکش هم جهت با عرض سنگ‌ها است.

ویژگی‌ها و کاربرد سنگ  شیاری(کات بروکن)

از این سنگ‌ها کاملا برای سنگ نما استفاده نمی‌کنند بلکه آن را بصورت مکمل در نما بکار می‌برند و جلوه‌ی بسیار زیبایی به ساختمان می‌دهد این سنگ برای ساخت آبنما، قرنیز، قاب دور آسانسور، قاب دور پنجره‌ها و درب ساختمان بکار می‌رود.
1.سنگی با استحکام و دارای مقاومت فشاری بالا
2.سنگ‌هایی با جذب آب پایین هستند
3.مناسب برای فضا سازی در ساختمان، باغ و ویلا

 قیمت سنگ شیاری

محاسبه قیمت سنگ‌های شیار خورده وابسته به عوامل مختلفی است مثل جنس سنگ شیاردار، ضخامت‌ سنگ شیارخورده، طرح ایجاد شده بر سطح سنگ، عرض سنگ فراوری شده، تعداد و فاصله خطوط ایجاد شده بر سطح سنگ، میزان جذب آب سنگ و قدوپای سنگ (طول سنگ‌ها).

خرید و سفارش سنگ شیاری (کات بروکن)

جهت خرید و سفارش و آگاهی یافتن نسبت به انواع سنگ‌های شیارخورده و کسب آگاهی نسبت به قیمت‌های آنها می‌توانید محصولات همین صفحه را بررسی کنید و یا با شماره‌های تماس که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید و حتی می‌توانید درباره سنگ مورد نظر خود مشورت کرده و با آگاهی و هوشمندی بیشتر سنگی را سفارش دهید.

دسته‌بندی