کمی صبر کنید...

روشویی سنگی


زمانی که در مورد روشویی‌ها گفتگو می‌کنیم تمام افکار به سراغ روشویی‌های سرامیکی می‌رود اما مطلب امروز ما در مورد روشویی‌سنگی است، روشویی های کاملا سنگی از دسته مصنوعات سنگی که با هنرمندی استادان چیره دست طراحی و ساخته میشود و جلوه زیبا و خاصی دارد. حال می‌خواهیم برایتان این سوال پیش آمده را برسی کنیم که آیا روشویی‌سنگی خوب است یا نه؟ در یک جواب کوتاه باید گفت که بله ما برای این جوابمان دلایلی نیز داریم همچون اینکه سنگ‌ها از مقامت و استحکام بیشتری برخورداراند و همچنین دارای رنگ‌های زیبا و طرح‌هاتی خیره کننده و زیبا هستند که تمام نظرها را به خود جذب می‌‌کنند.

در سال های اخیر از برخی سنگ‌ها برای تولید روشویی و مصنوعات دیگر استفاده می‌شود که طرفداران بسیاری دارد البته از همه‌ی جنس سنگ‌ها نمی‌توان برای تولید آن استفاده کرد این روشویی‌ها از سنگ‌های مرمر و مرمریت تولید می‌شوند و از سنگ‌ تراورتن برای ساخت آن استفاده نمی‌شود چون این سنگ دارای تخلخل زیادی بوده و نیز در برابر جذب آب حساس است و در اثر آن خراب می‌شود. جالب است بدانید که وجود بازی رنگ و هاله‌های طبیعی در آن بر زیبایی آن افزوده و باعث شده هیچ دو روشویی مانند یکدیگر نباشند.
اکثر تولیدی‌های سنگ روشویی در استان تهران قرار دارند اما بتازگی تعدادی واحد تولیدی این محصول در اصفهان مشغول بکار شده‌اند که به خاطر نزدیکی به بسیاری از معادن از تنوع بالای سنگی نیز برخورداراند واحد‌های تولیدی سنگ‌روشویی در اصفهان در شهرک صنعتی محمود‌آباد قرار دارند که مدرن بودن دستگاه‌ها نیز باعث با کیفیت بودن محصولات آنها شده‌است.

انواع روشویی سنگی

دسته‌بندی و تقسیم کردن روشویی‌های سنگی از جهات مختلفی انجام می‌شود که در این مطلب هریک از آنها را برسی می‌کنیم.
براساس جنس: روشویی‌ها از جنس سنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند که هریک دارای رنگی خاص و ویژگی‌های منحصر بفردی است.
براساس نوع: منظورم از نوع طرح روشویی ساخته‌ شده‌است که بسیار متنوع بوده و هریک مناسب استفاده برای یه نوع ساختمان است و باعث شده این محصول را به دسته‌های مختلف تقسیم کند که آنها در اندازه و نوع‌طرح با یکدیگر متفاوت هستند و از نظر قیمتی نیز دایره‌ی گسترده‌ای دارند اگر به دنبال روشویی‌سنگی ارزان قیمت هستید باید در میان آنهایی که از ابعاد کوچک‌تر و طرح ساده‌تری برخورداراند انتخاب کنید و یا از میان روشویی که از سنگی ارزان ‌قیمت‌تر تولید شده انتخاب کنید.

قیمت روشویی سنگی

قیمت روشویی سنگی نسبت به محصولات مشابه با جنس‌های دیگر اندکی بالاتر است که بدون علت نبوده و این بخاطر بالاتر بودن کیفیت، مقاومت، دوام و استحکام، زیبایی و جنس آن است. در اکثر قسمت‌های ساختمان وقتی بحث مقایسه قیمت سنگ با بقیه متریال‌ها می‌شود قیمت سنگ بالاتر است و دلیل این موضوع این است که هزینه‌های استخراج سنگ خام از معدن، حمل و نقل و فراوری و تولید سنگ زیاد است و باعث می‌شود هزینه تمام شده بیشتر باشد. در میان روشویی‌های سنگی روشویی مرمر قیمت بالاتری نسبت به روشویی‌های مرمریت دارند. برخی نکات در قیمت گذاری روشویی‌های سنگی نیز موثر است مثل:

  • رنگ روشویی سنگی در قیمت روشویی تاثیر دارد
  • میزان هاله و رگه های موجود در سنگ روشویی.
  • وجود ترک یا عدم وجود آن در سنگ روشویی
  • جنس سنگی که از آن روشویی تولید شده است
  • میزان جذب آب و تخلخل سنگ روشویی نیز در قیمت آن تاثر گذار است.

سفارش و خرید روشویی سنگی

برای خرید این محصول می‌توانید به سایت مجموعه آنلاین‌سنگ مراجعه کنید و محصولات متنوعی را مشاهده کرده و از میان آنها موردی که پسندیدید را انتخاب کرده و سفارش دهید و حتی می‌توانید برای خرید حضوری این محصول نیز اقدام کنید و دفتر مجموعه‌ی ما واقع در استان اصفهان تشریف بیاورید.

مشاوره و خرید روشویی سنگی: 09134565523

دسته‌بندی