خدمات سنگ

به مجموع کارهایی که در فرایند فراوری سنگ انجام می‌شود را خدمات سنگ می‌گویند که با پیشرفت علم و تکنولوژی هر روز بر تعداد این خدمات افزوده شده‌است این خدمات اکثرا در شهرهای صنعتی بصورت کارگاه‌ها و کارخانجاتی انجام می‌شود که در ایران بیشتر فعالیت‌های صنعتی در استان‌های تهران و اصفهان انجام می‌شود.

انواع خدمات سنگ

اگر بخواهیم یک تعریف واحد و خلاصه را درباره خدمات سنگ ارائه دهیم باید بگوییم که به مجموعه فعالیت‌هایی در راستای تولید و فراوری سنگ‌های ساختمانی انجام می‌شود خدمات سنگ می‌گویند که به شاخه‌های گوناگونی تقسیم می‌شود که در ادامه آنها را برایتان نام می‌بریم.
به کارهایی همچون
ابزارزدن ‌سنگ، برش‌کاری سنگ، تیشه‌کردن سنگ، ساخت و تولید براکت و مجسمه‌های تک بعدی، نانوکردن سنگ، تولید سنگ کات‌بروکن، تولید مجسمه و غیره خدمات سنگ گفته‌ می‌شود.

راه ارتباطی و مشاوره رایگان: 09134565523

قیمت و نحوه‌ محاسبه قیمت‌ خدمات سنگی

قیمت خدمات سنگی بر خلاف همه‌ی عوامل مربوط به سنگ‌های ساختمانی که به جنس سنگ‌ها وابسته است این کار به جنس سنگ وابسته نبوده و براساس آن قیمت آن افزایش و کاهش نمی‌یابد و غالبا قیمت‌های این خدمات برحسب متر بوده و طبق آن محاسبه می‌شود.

  • تیشه‌کردن سنگ برحسب متر مربع محاسبه می‌شود.
  • تولید انواع براکت‌ها بسته به این که این فرایند با دست باشد یا دستگاه نرخ متفاوتی دارد اما در هر دو فرایند دستمزد به ازای هر عدد حساب می‌شود.
  • برش‌کاری و نمره‌کردن سنگ این فرایند نیز برحسب متر طول حساب می‌شود.
  • ابزارزدن سنگ یکی دیگر از خدمات سنگ است که به گونه‌های مختلفی تقسیم می‌شود و همه‌ی آنها طبق متر طول حساب می‌شوند.
  • تولید کات‌بروکن یکی دیگر از خدمات سنگ است که گونه‌های مختلفی دارد اما درکل همه‌ی فرایندهای آن برحسب متر مربع محاسبه ی‌شود.

سفارش خدمات سنگ

شما کاربران برای سفارش خدمات سنگی در استان اصفهان می‌توانید به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام کنید که در هر دو صورت ما امکان هر دو روش را در مجموعه‌ی آلاین‌‌سنگ برایتان فراهم کردیم شما می‌توانید برای دیدن هریک از خدمات سنگی و کسب اطلاعات درباره‌ی آن به سایت ما مراجعه کرده و آگاهی لازم را درباره‌ی این فرایند کسب کنید و آن را سفارش دهید.