کمی صبر کنید...

سنگ آنتیک


اگر قرار باشد سنگ آنتیک بخریم چه سنگی برای ما مناسب است؟ خرید سنگ آنتیک هم می‌تواند زیبایی ساختمان را دوچندان کند و هم شما را خیلی درگیر جزییات فنی نکند. اطلاعاتی که برای خرید سنگ آنتیک احتیاج داریم ابتدا قیمت است که باید مناسب با بودجه ما باشد، دوم جنس سنگ و نوع سنگ آنتیک است و سوم اینکه از کجا سنگ آنتیک بخریم.

قیمت سنگ آنتیک

اگر به دنبال سنگ آنتیک ارزان قیمت می‌گردید می‌توانید از سنگ آنتیک گیوتین استفاده کنید. سنگ آنتیک روتوری قیمت بالاتری نسبت به سنگ گیوتین دارد و سنگ بادبر که بیشتر برای نمای خارجی ساختمان استفاده میشود قیمتی مابین این دو سنگ دارد. البته قیمت سنگ آنتیک به عوامل زیادی مثل جنس سنگ، اندازه و ضخامت سنگ بستگی  دارد. برای مثال سنگ گیوتین مرمر در مقایسه با سنگ گیوتین تراورتن قیمت متفاوتی دارد. این نوع تفاوت قیمت معمولا به خاطر جنس و کیفیت سنگ، معدنی که سنگ از آن استخراج میشود و هزینه باربری سنگ تا مقصد کارخانه میباشد وگرنه هزینه تولید سنگ ها اکثرا یکی است.

خرید سنگ آنتیک

بهترین فروشگاه برای خرید سنگ آنتیک فروشگاه اینترنتی آنلاین سنگ است که انواع سنگ آنتیک را با قیمت روز برای فروش آنلاین عرضه می‌کند و این امکان را به شما می‌دهد تا سنگ آنتیک های مختلف را از نظر کیفیت و قیمت، باهم مقایسه کنید.