تهران با اختلاف یکی از لوکس‌ترین و مدرن‌ترین شهرهای ایران است در این شهر برای ساخت ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری از سنگ نما برای زیباتر شدن سازه‌ها استفاده می‌شود اما در این میان چه سنگی مصرف بیشتری دارد این موضوع به عواملی وابسته است مثل قیمت و زمینه‌ی رنگی و غیره اما موضوعی که این روزها بیشتر مورد توجه قرار دارد قیمت سنگ‌های مناسب برای نمای ساختمان است ما در این متن به برسی جامعی در مورد قیمت سنگ نما ارزان قیمت در تهران می‌پردازیم و برخی از نمونه‌های سنگ نمای ارزان قیمت را با ویژگی‌های آن به شما معرفی می‌کنیم.
زمانی که شروع به گفت‌وگو در چنین زمینه‌هایی می‌کنیم ممکن است سوالاتی این‌چنین ذهن شما را درگیر کند مثل اینکه آیا سنگ ارزان قیمت حتما از کیفیت پایینی برخوردار است؟ در پاسخ می‌گوییم خیر هر ارزان بودن نشان دهنده‌ی بی کیفیت بودن سنگ نما نیست و این ارزان بودن می‌تواند به زمینه‌ی رنگی سنگ و یا معروف نبودن اسم معدن آن سنگ طبیعی و یا کیفیت برش آن بستگی دارد.
مسئله‌ی دیگری که در مورد سنگ‌های ارزان قیمت باید بدانید این است که در کل سنگ‌های ساختمانی هرچه تیره‌تر شوند ارزش کمتری دارند و اینکه ابعاد سنگ با قیمت آن رابطه‌ی مستقیمی دارد و با کاهش ابعاد سنگ قیمت نیز کاهش می‌یابد بطور مثال سنگ‌های عرض 30 سانتی متر ارزش کمتری نسبت به سنگ‌های عرض 40 سانتی متر دارند.

قیمت و معرفی سنگ‌ نما ارزان قیمت موجود در بازار تهران

در بازارهای مجازی و غیرمجازی در تهران می‌توان به راحتی با سنگ‌های ارزان قیمت آشنا شد که برای خرید سنگ ارزان قیمت می‌توانید به سایت فروشگاهی آنلاین‌سنگ وارد شوید و در فروش‌های ویژه سنگی مناسب و بصرفه برای نمای ساختمان خود انتخاب نمایید.

برخی از گزینه‌های قیمت مناسب در این بازار شامل سنگ‌های:
سنگ تراورتن یزد: سنگی با زمینه‌ی رنگی کرم تا شکلاتی است این سنگ نسبت به بسیاری از سنگ‌های ساختمانی از قیمت کمتری برخوردار بوده و یکی از انتخاب‌های هوشمندانه برای نمای ساختمان محسوب می‌شود از نقاط ضعف این سنگ باید به کم‌تراکم بودن سنگ اشاره کرد که باعث کاهش استحکام سنگ و افزایش جذب آب آن شده است قیمت این سنگ در بازه‌ی 150000 هزار تومان تا 350000 هزار تومان قرار دارد.
سنگ تراورتن کاشان: یکی از سنگ‌های کرم رنگ موجود در بازار است این سنگ از نظر دوام و مقاومت از سنگ یزد محکم‌تر بوده و نیز جذب آب کمتری دارد و همچنین از نظر قیمتی با سنگ نام برده تفاوت بسیاری ندارد و سنگی مقرون بصرفه می‌باشد قیمت سنگ تراورتن کاشان کرم بر اساس درجه بندی‌های آن تغییر میمند اما در کل بازه‌ای قیمتی از 250000 هزار تومان تا 400000 هزار تومان قرار دارد.
سنگ تراورتن طبس: سنگی با زمینه‌ی رنگی سفید تا کرم است این سنگ با توجه به زمینه‌ی رنگی که دارد در میان سنگ‌هایی با تم رنگی مشابه قیمت خوب و بسیار بصرفه‌ای دارد و از نظر کیفتی در درجه‌ی بالایی قرار دارد این سنگ تراکم خوبی داشته که باعث افزایش استحکام و کاهش جذب آب آن شده است و همچنین چسبندگی بالایی به ملات دارد قیمت این سنگ در بازه‌ی 400000 هزار تومان تا 900000 هزار تومان قرار دارد.
سنگ تراورتن شکلاتی یزد: سنگی با زمینه‌ی رنگی تیره است این سنگ مناسب برای استفاده در نمای اصلی ساختمان بصورت مجزا و نیز بصورت مکمل در کنار سایر سنگ‌ها است معمولا از این سنگ برای نمای کلاسیک و رومی استفاده می‌شود قیمت این سنگ در بازه‌ی 150000 هزار تومان تا 250000 هزار تومان قرار دارد.
سنگ تراورتن عسلی کاشان: این سنگ از استحکام خوب و جلوه‌ی خاصی برخوردار است اسم این سنگ بخاطر شباهت رنگ آن به عسل است خود دسته سنگ تراورتن عسلی کاشان نیز بعد از فراوری به چند دسته‌ تفکیک می‌شود که هرکدام قیمت مختص به خود را دارد قیمت این سنگ در بازه‌ی 200000 هزار تومان 300000 هزار تومان قرار دارد.

سفارش و خرید سنگ نما ارزان قیمت در تهران  

برای خرید سنگ نمای ارزان قیمت در تهران می توانید ساعت‌ها بگردید تا بتوانید سنگی بصرفه تهیه نمایید و یا اینکه به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان از طریق سایت فروش سنگ ساختمانی آنلاین‌سنگ تمامی سنگ‌های تراورتن ارزان قیمت را مشاهده کرده و با یکدیگر مقایسه نمایید تا سنگی متناسب با شرایط خود تهیه نمایید.

مشاوره و راهنمای خرید تلفنی سنگ نما ارزان قیمت در تهران: 09134565523