در سال‌های گذشته در جای جای کشورمان ایران مخصوصا کرج(البرز) از سنگ‌های طبیعی برای نمای سازه استفاده می‌شد که بیشترین کاربرد سنگ‌های ساختمانی طبیعی مصرف آن‌ها برای نمای ساختمان است در سال‌های اخیر به دلیل افزایش زیاد قیمت مصالح و سنگ ساختمانی انبوه‌سازان و غالب مردم جامعه به دنبال خرید سنگ‌ نمای ارزان قیمت می‌گردند زیرا استفاده‌ی هیچ مصالحی در نمای ساختمان نمی‌تواند جایگزین مناسبی بجای سنگ در نمای ساختمان باشد ما در این متن به برسی و معرفی کامل سنگ نمای ارزان قیمت در کرج می‌پردازیم تا تمامی شما کاربران محترم بتوانید محصولی متناسب با شرایط خود تهیه نمایید.
همانطور که می‌دانید امروزه از
سنگ تراورتن بسیار در نمای ساختمان بخصوص برای نماهای مدرن، رومی و کلاسیک استفاده می‌شود که نمای رومی و کلاسیک عمده‌ی طرح‌های نمای ساختمان‌های کرج را در بر می‌گیرد که بسیاری از سنگ‌های ارزان قیمت در کرج می‌تواند جزو انتخاب‌های مناسب برای این سازه‌ها باشد.

انواع سنگ نمای ارزان قیمت در کرج

در این قسمت به چند گزینه مناسب ارزان قیمت اشاره میکنیم

  • سنگ تراورتن ممتاز رامشه یکی از سنگ‌های پرطرفدار ارزان قیمت در کرج است. این سنگ برای کسانی که بدنبال یک سنگ تراورتن با زمینه کرم با قیمت مناسب هستند گزینه مناسبی است.
  • سنگ تراورتن شکلاتی یزد سنگی با تم رنگی تیره است این سنگ دارای بافتی کم تراکم است و همچنین یکی از ارزان‌ترین سنگ‌های نما در کرج است این سنگ طبیعی غالبا به صورت مکمل سایر نماها بکار برده می‌شود و در کمتر مکانی آن‌را به صورت جداگانه برای نما بکار می‌برند.
  • سنگ تراورتن عسلی کاشان همانطور که از اسم آن مشخص است سنگی با تم رنگی کرم عسلی است این سنگ قیمتی پایین‌تر از سنگ‌های کرم رنگ دارد و نیز سنگی مناسب برای نمای کلاسیک و رومی است.
  • سنگ تراورتن کرم کاشان برخلاف سنگ تراورتن یزد شوره نمی‌زنند و همانطور سالم و بدون تغییر باقی می‌مانند قیمت سنگ تراورتن کاشان نسبتا از سنگ تراورتن یزد بالاتر بوده و نیز جلوه‌ی زیباتر برای سازه ایجاد می‌کند.
  • سنگ لایمستون اسلام آباد سنگی با تم رنگی کاملا سفید است لایمستون‌ها ساختاری بسیار فشرده دارند اما جنسی بسیار آسیب پذیر و گچی دارند این سنگ یکی از سنگ‌های نمای ارزان قیمت در کرج بوده ولی استفاده‌ی آن بدون نانو شدن سنگ برای نما توصیه نمی‌شود.

همچنین سنگ‌های نام برده هریک به درجات مختلفی تقسیم می‌شوند که هرچه میزان هاله و ناخالصی در سنگ بیشتر باشد ارزش سنگ کمتر می‌شود و یا اینکه ارزش سنگ‌ها با قدوپای آن رابطه‌ی مستقیمی دارد و لازم است که شما عزیزان در زمان خرید سنگ نما ارزان قیمت در کرج به چنین نکاتی توجه نمایید.

بهترین انتخاب سنگ نمای ارزان قیمت در کرج

علاوه بر سنگ‌های نام برده باید بگوییم که در زمان تهیه‌ی سنگ ساختمانی می‌توانید سنگ‌هایی با عرض‌های کمتر را تهیه کنید که قیمتی بسیار مناسب دارند و در یک جمع‌بندی کلی باید بگوییم که سنگ‌های عرض 30 و 35 سانتی‌متر در کل جزو سنگ‌های نما ارزان قیمت در کرج محسوب می‌شوند که برخی از آن‌ها از نظر جنس و کیفیتی از برخی سنگ‌های عرض 40 سانتی متر ارزان‌تر و با کیفیت‌تر هستند.

سفارش و خرید سنگ نما ارزان قیمت در کرج

یکی دیگر از عواملی که در ارزان‌تر شدن سنگی که می‌خرید موثر است خرید سنگ نما از کارخانه است زیرا زمانی که شما برای خرید سنگ از انبار اقدام نمایید شما هزینه‌های ناشی از حمل‌ونقل و اجاره‌ی انبار و سود انباردار را پرداخت می‌کنید شما عزیزان برای اینکه بتوانید سنگ نما ارزان قیمت در کرج تهیه کنید بهتر است به تولیدی سنگ ساختمانی مراجعه نمایید و با توجه به اینکه غالب تولیدی‌ها در استان اصفهان قرار دارد می‌توانید از طریق مجموعه‌ی آنلاین‌سنگ به خرید سنگ نما اقدام کنید تا بتوانید محصول را بدون واسطه تهیه نمایید برای خرید سنگ نما ارزان قیمت در کرج کافیست که به سایت مجموعه‌ی ما وارد شده و سنگ‌های مختلف را مشاهده و با یکدیگر مقایسه نمایید.

مشاوره تلفنی خرید سنگ نما ارزان قیمت در کرج: 09134565523