ابزار زنی سنگی

ابزار سنگی تراش و صیقلی است که توسط فرز سنگ بصورت دستی از قدیم رواج داشته و برای سنگ های پله و نما و سنگ های آشپزخانه و ... کاربرد داشته ولی امروزه این صنعت هم از تکنولوژی و فناوری بی بهره نمانده و توسط دستگاه های CNC سنگ ها خیلی دقیق تر با تنوع خیلی بیشتر شکل میگیرند.آنلاین سنگ مفتخر است بیش از 100 نوع طرح ابزار که اکثرا نواوری و طراحی مهندسان تیم آنلاین سنگ هستند در اختیار متقاضیان عزیز بگذارد تا متقاضی بتواند طرح دلخواه خود را انتخاب و در ساختمان بکار گیرد.

این نوع ابزار توسط دستگاه CNC انجام میشود که این دستگاه توسط رابط به سیستم کامپیوتر متصل است که از مزایای زیادی نسبت به ابزار دستی برخوردار است.دقت زیاد و تکرار پذیری در متراژ بالا که موجب میشود کل پروژه با اندازه یکسان تولید شود.

برای سنگ های تراورتن که دارای سوراخ در سطح سنگ هستند پس از ابزار زنی سطح سنگ توسط رزین بتونه زنی و سوراخ ها پر میشود و سپس سنگ ساب میخورد تا براق و درخشان شود.

امروزه در بسیاری از نماهای مدرن شاهد اشکال هندسی متوعی هستیم که حداقل در یک قسمت از آن طرح ابزار سنگی چشم نوازی میکند. متخصصان آنلاین سنگ آماده مشاوره رایگان در این مورد به شما عزیزان هستند تا بتوانید طرح و ایده تاپ و خاصی برای ساختمانتان داشته باشید .ما از صفر تا صد سنگ کاری ساختمان در کنار شما هستیم.


تلفن سفارش ابزار زنی سنگی و مشاوره رایگان: 09134565523 _ 03133808672

موارد مورد استفاده ابزار سنگی

_راه پله

_نما رومی

_زیر پنجره

_ستون

_آشپزخانه

_نمای ویلاها و ...تلفن سفارش ابزار زنی سنگی و مشاوره رایگان: 09134565523 _ 03133808672