سنگ اسلب در اصفهان برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. برش ورقه ای این سنگ ها با ابعاد بسیار بزرگ باعث افزایش روند کار شده و به همین سبب تولید این سنگ ها امروزه رونق چشمگیری پیدا نموده است. با ویژگی های این سنگ و عوامل موثر بر قیمت آن آشنا می شویم.

سنگ اسلب اصفهان

در گذشته سنگ ها به روش های مختلفی برش خورده و برای عرضه به بازار آماده می شدند، اما برش سنگ به شکل اسلب باعث شده است تا سنگ ها زیبایی و استحکام بیشتری داشته باشند و علاوه بر آن عمر و ماندگاری سنگ نیز افزایش چشمگیری پیدا کند. استفاده از دستگاه های مدرن برای تولید سنگ اسلب در اصفهان مانع از ایجاد ضایعات در سنگ شده و حمل و نقل و جابجایی سنگ ها را نیز راحت تر می کند. از دیگر مزایای سنگ های اسلب می توان به این موارد نیز اشاره نمود.
- به دلیل استفاده از فرآوری برش اسلب و استفاده از دستگاه های مدرن عملیات کالیبراسیون سنگ و پولیش کاری و جلا دادن به سنگ ها نیز توسط همین دستگاه ها انجام شده که زیبایی بیشتری به سنگ های برش خورده می دهد.
- در این روش امکان خرد شدن و ایجاد هدر رفت به حداقل رسیده و از این نظر بسیار به صرفه و اقتصادی است.
- سرعت، سهولت و دقت در این روش برش بسیار بالا است.
- بر روی سنگ اسلب در اصفهان بعد از برش توری نصب می شود که امکان خرد شدن سنگ را به کمترین میزان کاهش می دهد.
- سنگ های اسلب به خوبی قابلیت ایجاد فضاهایی برای نصب سیستم روشنایی و نورپردازی را دارند.

قیمت سنگ اسلب در اصفهان

با توجه به گسترش روزافزون نیاز بازار به سنگ های اسلب و تمایل بیشتر افراد به استفاده از این سنگ در فضای سازه های خود این روش توسط تولید کنندگان بسیاری انجام می شود. اما هر کدام از این تولید کنندگان سنگ اسلب در اصفهان با توجه به چند مورد سنگ های خود را قیمت گذاری می نمایند. از مهم ترین مواردی که بر قیمت این سنگ ها تاثیر زیادی دارد ابعاد سنگ است. این ابعاد با توجه به نیاز مصرف کننده و سفارش او به کارخانجات فرآوری تعیین می شود. عوامل موثر دیگر عبارتند از:

 1. جنس و نوع سنگ، روش اسلب بر روی اغلب سنگ ها قابل اجرا است.
 2. درجه کیفی سنگ
 3.  نداشتن هیچ گونه رگه های مواد آلی در ترکیبات سنگ و پاک بودن سنگ
 4.  مقدار هزینه هایی که برای استخراج سنگ ها از معادن پرداخت می شود.
 5.  استفاده از دستگاه های مدرن و به روز
 6.  هزینه های جابجایی سنگ ها
 7.  تغییرات بازار ارز

توجه نمایید که تولید سنگ اسلب در اصفهان برای امور صادراتی بسیار بزرگ تر از ابعاد بازارهای داخلی است. این سنگ ها نباید دارای هیچ گونه آسیب باشند. انجام برش و فرآوری در این سنگ ها با دقت بیشتری صورت می گیرد که امکان افزایش هزینه را برای سفارش دهنده دارد.
فروش سنگ اسلب در اصفهان

سنگ های اسلب یکی از پرفروش ترین نوع سنگ ها در ساختمان سازی است. در این روش برش سنگ هیچ گونه پرتی به وجود نمی آید و سنگ ها در ابعاد بزرگ برای حمل به محل مورد نظر آماده می شوند. در کارخانجات تولید سنگ اسلب ورق های سنگ با بزرگترین اندازه ممکن تولید و برای مصرف به بازار عرضه می شود. استفاده از اره و برش سنگ به صورت ورق ای باعث می شود تا این ورقه های سنگ دارای طرح های مختلفی شوند که در زمان نصب نیز این طرح ها باعث ایجاد زیبایی بصری بیشتری در سازه ها می شوند. تولید کنندگان سنگ اسلب در اصفهان با تولید ورق های سنگ در ابعاد مورد نیاز مشتری با بهترین کیفیت باعث کاهش هزینه های حمل و نقل می شوند.

مزایای خرید سنگ اسلب اصفهان

خرید سنگ اسلب در اصفهان دارای چند مزیت بزرگ است که باعث می شود تا افراد بیشتری هر روزه به جمع مصرف کنندگان این نوع سنگ بپیوندند. از مزایای استفاده از سنگ اسلب می توان به این تعداد اشاره نمود.

 • سنگ های اسلب دارای درجه کیفی بسیار بالایی هستند.
 • تولید کنندگان این نوع سنگ برای جلب نظر مخاطبان خود از قیمت های بسیار مناسبی برای عرضه استفاده می نمایند.
 •  این نوع سنگ ها به دلیل تورکشی در زمان برش و عدم ایجاد آسیب به سنگ ها از حمل و نقل بسیار راحتی برخوردارند.
 • هر مصرف کننده با توجه به ابعاد بزرگ سنگ ها به راحتی می تواند سنگ مورد نظر خود را در میان سنگ های موجود پیدا نماید.
 • در شهر اصفهان به دلیل وجود تعداد زیادی معدن و کارخانجاتی که عملیات برش و کالیبراسیون سنگ های اسلب را انجام می دهند هر مصرف کننده به سادگی می تواند با توجه به مقدار بودجه خود سنگ مورد نیاز خود را فراهم نماید.

سنگ اسلب مرمر در اصفهان

روش تولید سنگ اسلب بر روی بیشتر سنگ های معدنی قابل اجرا است. استفاده از سنگ مرمر به دلیل استحکام بسیار زیاد و زیبایی بی نظیر آن در سازه ها بسیار مورد توجه تولید کنندگان سنگ اسلب است. سنگ های مرمر اسلب به دلیل نوع فرآوری در قسمت های مختلف سازه ها قابل استفاده بوده و زیبایی بسیار زیادی به سازه ها می بخشد.
در صورتی که از فرآوری فورمچ یا بوک مچ در زمان تولید سنگ اسلب در اصفهان استفاده شود نصب این سنگ ها زیبایی سازه ها را دو چندان می نماید.
برای
سفارش و خرید انواع سنگ اسلب از کارخانجات اصفهان می توانید به سایت این مجموعه ها مراجعه و ثبت سفارش نمایید. مراجعه به سایت ما نیز برای خرید سنگ اسلب با بالاترین درجه کیفی و مناسب ترین قیمت از روش های تهیه این نوع سنگ است. کارشناسان در این سایت پاسخگویی کلیه سوالات شما هستند.