نمونه سنگ آنتیک برای پشت تلوزیون بسیار زیاد و فراوان است. ابزارها و تکنیک های طراحی زیادی وجود دارد تا شما به بهترین ظاهر مورد نظرتان در طراحی داخلی ساختمانتان دست یابید. یکی از این ابزارها سنگ آنتیک برای پشت تلوزیون و مکان های دیگر خانه از جمله فضای آشپزخانه، ورودی ساختمان و جاهای دیگر است که امروز قصد داریم به بررسی بهترین سنگ آنتیک برای پشت تلوزیون بپردازیم. وقتی صحبت از تضاد می شود اغلب به رنگ فکر می کنیم اما طراحی با کنتراست طیف گسترده ای از گزینه ها را در بر می گیرد که بسیار فراتر از رنگ است. تضاد بافتهای سخت و نرم، سطوح بازتابی براق و مات، مقیاس بزرگ و کوچک و کنتراست اشکال وجود دارد. اما فقط در این جا متوقف نشوید، بیرون از جعبه فکر کنید. جفت شدن اشیاء ظریف و روزمره، قطعات مدرن و سنتی، تکرار و الگوهای. اینها همه جفت های کنتراست هستند و هنگامی که درست انجام می شود می توانند فضاهای داخلی و خارجی شما را به یک طراحی بالا ارتقا دهند.

تضاد در شکل و بافت امکانات زیادی را باز می کند. در اینجا نمونه ای از تضاد در رنگ ، شکل و بافت آورده شده است. خطوط خمیده مبلمان و رنگهای متضاد واقعاً طراحی را متمرکز می کنند.

سنگ آنتیک تیره پشت تلویزیون

انواع سنگ آنتیک برای پشت تلوزیون

خوب بپردازیم به سنگ آنتیک که چه سنگی است و از کجا آمده و چرا مد شد؟ سنگ آنتیک انواع مختلفی دارد از جمله سنگ آنتیک روتوری که تکه های کوچک سنگ که یا صیقلی شده یا شکسته شده بنا به طرح از پیش تعیین شده به روی تور چسبانده می شوند تا طرحی زیبا را بوجود آورند که این نمونه سنگ مدرن خیلی مورد استقبال بازار داخلی و خارجی بوده و در انواع دکور داخلی و پشت تلوزیون مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر سنگ های آنتیک سنگ گیوتین است این سنگ ها به سنگ قیچی نیز مشهور است دلیل این اسم این است که یک سنگ صاف توسط دو طیغه فولادی با فشار از هم جدا میشوند و سطح طبیعی سنگ را نمایان می کنند و این سطح طبیعی سنگ نمای زیبایی بوجود می آورد. از دیگر سنگ های آنتیک سنگ بادبر است که برای نمای پشت تلوزیون استفاده نمی شود و امروز به این سنگ نمی پردازیم.

سنگ آنتیک پشت تی وی

برای خرید سنگ آنتیک پشت تلوزیون به چه مواردی توجه کنیم؟

وقتی صحبت از انتخاب سنگ آنتیک برای پشت تلوزیون می شود اولین چیزی که به ذهنمان میرسد بحث رنگ سنگ هستش که آیا به دکور داخلی خانه میخوره یا نه. حتی امشب قبل از اینکه من تصمیم بگیرم این مقاله را بنویسم و در مورد این مبحث صحبت کنم تماسی داشتم که مشتری گرامی برای تهیه سنگ آنتیک سردرگم بود و تمام این صحبتش در مورد انتخاب رنگ مورد نظر بود.

سنگ آنتیک پشت تلویزیونی

خوشبختانه سنگ های آنتیک در انواع مختلف با سنگ های متفاوت تولید میشود و مراجعه کننده از این لحاظ آزادی بیشتری دارد و اگر کسی اطلاعات کمی در حوضه رنگبندی داشته باشد به راحتی میتواند دکور منحصربفرد و فوق العاده ای با سنگ آنتیک طراحی کند. موضوع دوم که در بیشتر موارد در موقع خرید موضوع اول هستش بحث قیمت سنگ آنتیک هست که الان عرض میکنم چرا این مورد را اول نگفتم. به اعتقاد من سنگ آنتیک برای پشت تلوزیون متراژ زیادی مصرف نمیشود و در انتخاب این سنگ بیشتر به کیفیت سنگ و کیفیت تولید باید توجه داشت. آنلاین سنگ در زمینه مشاوره و تهیه انواع سنگ آنتیک آماده پاسخگویی به به شما عزیزان است.

در این کلیپ 50 نمونه سنگ آنتیک پشت تلوزیون رو برای شما تهیه کرده ایم