خرید انواع نرده سنگی صراحی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

نرده سنگی گرد سفید

53,000 تومان

کد سنگ: S106  نرده سنگی گرد لایم استون(اسلام آباد) سفید یکدست با قیمتی مناسب نسبت به سنگ های نرده سنگی دیگر


نرده صراحی گرد مهکام

100,000 تومان ناموجود

کد سنگ:S105  قیمت روز سنگ نرده صراحی گرد محکام. مناسب برای نمای شیک پسندان.زیبا و لاکپری.این نرده سنگ نسبت به صراحی های دیگر متفاوت هستنرده سنگی

نرده های سنگی یا صراحی یکی از متریال هایی است که علاوه بر استفاده کاربردی در ساختمان جلوه ی زیبایی به نمای ساختمان و راه پله ها و تراس داخلی ساختمان میبخشد. 

انواع نرده سنگی

انواع نرده های سنگی به دو صورت گرد و چهارگوش(تخت) تولید میشود. نرده های سنگی با سنگ های مختلفی تولید میشود که بهترین سنگ ها برای نمای خارجی ساختمان نرده های سنگی تراورتن است بدلیل اینکه در برابر شرایط جوی و بارندگی و شرجی و اشعه های خورشید مقتوم هستند ولی برای نمای داخلی این محدودیت وجود ندارد و هم میتوان از نرده های تراورتن ،مرمریت ، مرمر و حتی لایمستون استفاده کرد.

قیمت و خرید نرده سنگی(صراحی)

قیمت نرده سنگی صراحی به عوامل متعددی بستیگی دارد. نرده سنگی صراحی یکی از شیک ترین نرده هایی است که در ساخت و ساز ساختمان ها و آپارتمان های خود می توانید از آن استفاده کنید. نرده سنگی صراحی به شکل ها و فرم های متفاوتی برشکاری و طراحی می شود. و به این خاطر که جنس ماده اصلی آن ها از سنگ است مقاومت زیادی دارد. به همین خاطر استفاده از آن ها امروزه بیشتر شده است. تعدادی از نرده های صراحی را بصورت محصول در سایت قرار داده ایم و سعی میکنیم زودتر انواع این نرده ها را قرار دهیم.

دسته‌بندی