سنگ کفپوش تیشه ای الگویی هرسین

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام سنگ: الگویی تیشه ای هرسین
  • جنس: مرمریت
  • کد سنگ: PM110
  • طول: 35+40+50+60 CM
300,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

سنگ کفپوش تیشه ای الگویی هرسین یک سنگ با ضخامت 3 سانتی متر و استحکام بسیار بالا مناسب برای کفپوش پارکینگ و حیاط.

سنگ کفپوش تیشه ای الگویی هرسین که سنگی با استحکام است، با صیقلیت کم و اصطکاک سطح بالا، همچنین زیبایی و خاص بودن، مناسب برای کفپوش مکان‌های پرتردد و پربارش است. در ادامه با ویژگی‌ها و کارایی کفپوش تیشه ای از نوع مرمریت هرسین آشنا خواهیم شد.

سنگفرش تیشه ای هرسین

در ابتدا برای شما تعریفی از سنگ تیشه ای داشته باشیم. در گذشته و قبل از ظهور دستگاه‌های پیشرفته استخراج و برش سنگ، از کارهای اولیه برروی سنگ، فرایند تیشه زنی بود که به واسطه آن، طرح‌هایی شبیه به ناخنک به وسیله تیشه روی سنگ ایجاد می‌شد. البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه‌های برداشت سنگ، این روش نیز به وسیله ماشین‌آلات نیز انجام می‌شود. برای تهیه سنگ تیشه ای از برخی سنگ‌ها استفاده می‌شود که سنگ مرمریت جزو این دسته و کفپوش تیشه ای مرمریت هرسین موضوع اصلی بحث ما است که به آن می‌پردازیم.
کفپوش تیشه ای هرسین دستی، چون به وسیله انسان شکل میگیرد الگوی خاصی ندارد اما در نوع ماشینی، سطح منظم و یکدست‌تری خواهیم داشت.
سنگفرش هرسین با زمینه رنگ کرمی متمایل به خاکستری، استخوانی کرم بژ است و در برخی از آن‌ها رگه‌هایی به شکل شاخ گوزن دیده می‌شود کفپوش هرسین دارای ساب‌پذیری بالایی است و به دلیل کیفیتی که دارد سنگ پرمصرفی در بین مصرف‌کننده‌ها است و البته در رده سنگ‌های صادراتی نیز قرار دارد. کفپوش هرسین منافذ کمی دارد و برای پوشش آن‌ها، پرکننده زیادی مصرف نمی‌شود. با این کار هم استقامت سنگ افزایش می‌یابد هم سنگ حالت طبیعی خود را حفظ می‌کند.
سنگفرش تیشه‌ای هرسین عرضه شده در این بخش از مجموعه آنلاین سنگ ، دارای چهار الگوی متفاوت و زیبا می‌باشد که هر کدام به تنهایی زیبایی تمام را به ساختمان شما می‌بخشد. در نوع اول که به الگوی گلبرگی نیز خوانده می‌شود و عمدتا به رنگ کرم است، بر روی سنگ طرحی شبیه 4 گلبرگ نمایان است و این گلبرگ‌ها حالت تیشه خوردگی دارند و اطراف آن‌ها سنگ بدون تراش و بلعکس هم قابل تیشه خوردن است. در این الگو کفپوش‌ها در کنار هم و به امتداد، ظاهر زیبایی را به سطح ساختمان خواهند داد. در الگوی نوع دوم کل سنگ حالت تیشه خوردگی دارد بجز خطی شکسته در وسط با زاویه‌ای بسته، که در کنار یک سنگ دیگر می‌تواند به دوحالت ضربدر و یا ل