بایگانی نوشته‌ها


خرید سنگ تراورتن از اصفهان

خرید سنگ تراورتن از اصفهان

اصفهان به عنوان معدن و قطب تولید تراورتن  نه تنها در ایران و خاورمیانه شهرت دارد. علاوه بر وجود معادن بیشمار، ظرفیت بالای تولید و استخراج نیز یکی از دلایل شهرت سنگ  اصفهان در منطقه است. اما قبل از خرید سنگ تراورتن از اصفهان، چه چیزی را باید در  نظر بگیرید؟

تفاوت سنگ تراورتن و گرانیت

تفاوت سنگ تراورتن و گرانیت

شناخت تفاوت سنگ تراورتن و گرانیت در انتخاب مناسب‌ترین مصالح ساختمانی به خصوص برای اجرای نماهای بیرونی نقش اساسی دارد. تفاوت‌هایی در ویژگی‌های ظاهری و قابلیت‌های گرانیت و تراورتن دیده می‌شود، که در کاربرد نهایی نقش دارد.

تفاوت های سنگ عباس‌آباد و حاجی‌آباد

تفاوت های سنگ عباس‌آباد و حاجی‌آباد

تفاوت سنگ عباس‌آباد و حاجی‌آباد فقط به ویژگی‌های ظاهری محدود نمی‌شود. هر کدام از این سنگ‌ها درجات متفاوتی از استحکام، مقاومت و کارایی را دارا هستند. به علاوه، از نظر قیمت نیز این دو محصول با نرخ متفاوتی در بازار عرضه می‌شود.

روش های تشخیص سنگ عباس‌آباد

روش های تشخیص سنگ عباس‌آباد

راه‌هایی برای تشخیص سنگ عباس‌آباد وجود دارد، در واقع از نظر فنی محصولات عباس‌آباد دارای ویژگی‌هایی هستند که باید بدانیم چگونه آنها را تشخیص بدهیم برای یادگیری تشخیص سنگ عباس آباد این مطلب را مطالعه کنید

درباره‌ی نویسنده
ما در آنلاین سنگ تلاش کرده ایم سوالات پر تکرار کاربران صنعت سنگ را پیدا کنیم و با تحقیق و استفاده از تجربه افراد قدیمی این صنعت پاسخی جامع برای مخاطبین جمع آوری کنیم. با دیدگاه ها و نظرات تون به ما در این امر کمک کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
برچسب‌ها