بایگانی نوشته‌ها


انواع سنگ نمای ساختمان و ویژگی آنها

انواع سنگ نمای ساختمان و ویژگی آنها

سنگ‌های نما در رنگ‌ها، جنس‌ها و طرح‌های مختلفی عرضه می‌شوند. در انتخاب این سنگ نماها، برخی خصوصیات و مولفه‌ها مطرح می‌شوند که می‌توانند روی زیبایی بنا تاثیر متفاوتی داشته باشند. با توجه به همین مسئله، در ادامه این بحث به ارائه توضیحاتی در رابطه با انواع سنگ نما و خصوصیات آن پرداخته شده است.

صادرات سنگ ساختمانی به عمان

صادرات سنگ ساختمانی به عمان

ایران دارای منابع غنی سنگ است؛ بنابراین اگر بتواند از این منابع به خوبی استفاده کند و سنگ‌های مطلوبی را در انواع مختلف تولید کند، در نهایت صادرات سنگ به عمان با حمایت بی‌نظیر این کشور مواجه خواهد شد.

صادرات سنگ ساختمانی ترکیه

صادرات سنگ ساختمانی ترکیه

صادرات سنگ ساختمانی به ترکیه عوامل بسیاری مانند مزیت‌های صادرات، نوع سنگ‌های مطلوب و.. را در برمی‌گیرد که توجه به هرکدام جهت به وجود آوردن یک مسیر صادراتی درست بسیار اهمیت دارد. از همین رو می‌خواهیم در ادامه این مطلب به نقد و بررسی سنگ‌های صادراتی به ترکیه بپردازیم.

صادرات سنگ ساختمانی به روسیه

صادرات سنگ ساختمانی به روسیه

تعرفه صادرات سنگ به روسیه، می‌تواند بسته به عوامل متعددی مانند وزن محموله، طرح و نوع آن متغیر باشد.
از سوی دیگر، مسئله پرطرفدارترین طرح‌های سنگ ساختمانی در روسیه سبب شده تا ایران که روابط سیاسی مطلوبی با این کشور دارد، در فکر صادرات سنگ ساختمانی به روسیه باشد.

درباره‌ی نویسنده
ما در آنلاین سنگ تلاش کرده ایم سوالات پر تکرار کاربران صنعت سنگ را پیدا کنیم و با تحقیق و استفاده از تجربه افراد قدیمی این صنعت پاسخی جامع برای مخاطبین جمع آوری کنیم. با دیدگاه ها و نظرات تون به ما در این امر کمک کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
برچسب‌ها