سنگ کفپوش


برای خرید سنگ کفپوش(کف فرش)، نه تنها باید به جنس سنگ توجه کنید بلکه سنگ کفپوشی را انتخاب کنید که با سبک خاص شما همخوانی داشته باشد.

از انواع سنگ کفپوش مرمریت تا سنگ های گرانیت و تراورتن، سنگ های هستند که هر کدام برای کف فرش متناسب با نوع ساختمان و محل کار شدن انتخاب میشوند. دنیای کفپوش های سنگی از تنوع بالایی برخوردار است، کفپوش مرمریت با تنوع رنگی بسیار زیاد یا کفپوش های گرانیت با استحکام مثال زدنی و انواع کفپوش های مرمر و تراورتن برای انتخاب دستتان را باز گذاشته است.

 خرید سنگ کفپوش با قیمت مناسب

شما می‌توانید از انواع سنگ کفپوش با قیمت‌های مناسب و به صرفه تا سنگ های اسلب لوکس و گران قیمت با کیفیت ساب عالی را در فروشگاه اینترنتی آنلاین سنگ ببینید و یک سنگ متناسب با ساختمان خودتان را انتخاب کنید. 

فراموش نکنید که پس از انتخاب سنگ مورد نظرتان میتوانید بصورت آنلاین یا حضوری با هماهنگی قبلی از سنگ ها بازدید و خریداری کنید.کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

سنگ کفپوش صلصالی

72,000 تومان

یکی از کاربردهای سنگ مرمریت صلصالی برای کفپوش ساختمان است که با زمینه کرم روشن جلوه زیبا و آرامش بخشی به ساختمان میبخشد.


سنگ کفپوش تیشه ای لاشتر

40,000 29,000 تومان

سنگ کفپوش مرمریت لاشتر تیشه ای به دلیل زبر بودن ضد لغزندگی است و استحکام زیادی دارد و سالیان سال هیچ تغییری نمیکند


سنگ کفپوش مرمریت آباده

90,000 85,000 تومان

کفپوش آباده با زمینه رنگ بسیار، استحکام عالی، جنسیت مرمریت که مناسب برای نمای داخلی است، یکدست و با انعکاس نور بالا.


سنگ کفپوش مرمریت خوی

70,000 تومان

سنگ کف فرش مرمریت یکی از بهترین سنگ های برای کفپوش ساختمان ها است. این سنگ زمینه کرم رنگ دارد و بهترین سورت مرمریت خوی است. قیمت هر سایز این سنگ متفاوت است.


سنگ کفپوش مرمریت نجف آباد

85,000 تومان

مرمریت صیقلی نجف آباد با زمینه رنگ مشکی و رگه های سفید رنگ مشاهده میشود.این محصول یکی از پرفروش ترین مرمریت های مشکی است


سنگ کفپوش مرمریت لاشتر

90,000 تومان

سنگ مرمریت لاشتر کفپوش مشکی با قیمت مناسب برای سالن های مجلل و شیک. این سنگ در بین کشورهای جهان مورد توجه قرار گرفته.


سنگ مرمریت پرطاووسی یزد

55,000 تومان

کد سنگ: PM102 سنگ مرمریت پرطاووسی یزد ریز بار از سایز 20*20 تا 35*40  بسیار زیبا _مستحکم و مقاوم با ساب پذیری خوب و درخشان  قیمت سنگ بسته به سایز دلخواه متغیر است از45000تومان تا 60000 تومان


سنگ مرمریت پرطاووسی یزد

80,000 75,000 تومان

کد:PM101  سنگ مرمریت پرطاووسی یزد 40*40  بسیار زیبا _مستحکم و مقاوم با ساب پذیری خوب و درخشان


دسته‌بندی