سنگ اسلب در کرج یکی از پرفروش ترین سنگ ها محسوب می شود، زیرا بسیاری از ساختمان های تجاری و اداری و همچنین برج های مسکونی در این شهر از سنگ اسلب برای ساخت استفاده می کنند. سنگ اسلب نسبت به دیگر سنگ ها از طرح های بسیار زیبایی برخوردار است که می تواند به نمای ساختمان های اداری و تجاری یا برج های مسکونی یک جلوه خاص هدیه کند و باعث تبدیل شدن این ساختمان ها به جذاب ترین شود، برای مثال می توان از این سنگ برای تزیین دیوار ها استفاده کرد.

فرآوری و آماده سازی این سنگ با بازدهی بسیار بالا برخوردار بوده است اما اگر قصد به خرید سنگ اسلب در کرج دارید باید از منبع فروش سنگ اسلب در کرج که به عنوان شرکت معتبر شناخته شده باشد خرید خود را انجام دهید.سنگ اسلب کرج

دستگاه های تولید کننده سنگ اسلب اره و وایر کات نام گذاری می شوند، در این دستگاه ها از روش های برش سنگ برای ساخت استفاده نمی شود بلکه دستگاه سنگ خام را با استفاده از دوران دایره ای برش می دهد، به صورت کلی می توان برش سنگ سالب را مانند یک حرکت رفت و برگشت تصور کرد که توانایی برش ورقه بسیار بزرگ با ابعاد قواره ای را در بیشتر مواقع به عرض 80 سانتی متر دارد.سنگ اسلب نسبت به دلیل استفاده از دستگاه در برش می توان گفت دارای دقت و کیفیت بسیار بالایی در برش است، بارگیری این سنگ بسیار آسان بوده از ضایعات بسیار کمی برخوردار می باشد، در مقایسه با دیگر سنگ ها، سنگ اسلب از سنگ تایل کیفیت بالاتری دارد و از به دلیل قابلیت نورپردازی بهره گرفته می شود.

دلیل استفاده بالا سنگ اسلب در کرج

کرج به دلیل اینکه یکی از پرجمعیت ترین شهر ها تلقی می شود نسبت به دیگر شهرهای کشور از ساختمان های اداری و برج های بیشتری برخوردار است و سنگ اسلب نیز به دلیل ویژگی های بالا و کاربرد های فراوان فروش  بالایی در این شهر از خود نشان داده است تا جایی که فروش سنگ اسلب در کرج پرفروش ترین نمونه سنگ در سال 2021 شناخته شد.

 کاربرد های سنگ اسلب در کرج

از نمونه کاربرد های سنگ اسلب در کرج می توان به موارد زیر اشاره داشت:

استفاده در فضای داخلی ساختمان ها برج ها، در ساخت و دکوراسیون تالار مجلل کرج، ورودی ساختمان ها، دیواره ها و سنگ فرش های لابی و پذیرایی، کانترها و کابینت های آشپزخانه، دیواره های آسانسور، ساخت و دکوراسیون فروشگاه های لوکس کرج، هتل ها و سالن های همایش، دیواره های استخر و مراکز تجاری کرج، سالن های ورودی و کانتر مراکز عمومی و تجاری کرج، انواع سرویس بهداشتی ها...

مشاوره رایگان خرید سنگ : 09134565523

همانطور که مشاهده کردید کاربرد این سنگ در کرج به دلیل وجود هتل ها، سالن ها، مراکز خرید بالا و ساختمان های لوکس بسیار بالا بوده است به همین دلیل بسیاری از شرکت ها به فروش سنگ اسلب در کرج پرداخته اند.

قیمت سنگ اسلب در کرج

قابل توجه است که سنگ اسلب با توجه به کاربرد ها ویژگی های گسترده ای که دارد از قیمت پایینی برخوردار است، به صورت کلی قیمت سنگ اسلب بر اساس پارامتر های گسترده ای تعیین می شود، از این پارامتر ها می توان به اندازه و قواره کوپ سنگ، نوع برش سنگ، هزینه صرف شده برای حمل و نقل، میزان وجود رگه در سنگ، نوع اصلی و ماهیت یا نژاد سنگ، درجه بندی و رنگ سنگ، قابلیت ایجاد قاب های بوک مچ و فورمچ اشاره کرد. از این نظر که حمل و نقل این سنگ بسیار اسان بوده و برش آن توسط دستگاه انجام می شود می توان قیمت این سنگ را نسبت به دیگر سنگ ها کمتر دانست.

 خرید  سنگ اسلب به همراه قیمت در کرج

اگر قصد خرید سنگ اسلب و تحویل در شهر کرج را دارید در لینک زیر برای شما انواع سنگ اسلب را به همراه قیمت های تعیین شده تا به امروزه مشخص کرده ایم.